2726
عنوان

اسپری دوفاز

876 بازدید | 17 پست

کسی از اسپری دوفاز مو استفاده کرده؟؟ موهای من دچار ریزش شده میخواستم ببینم شما هم اینجور میشید

دنبال ی ماسک موم که ریزش مو نیاره میشناسید معرفی کنید

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥

به ریشه نزن دیگهه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

دو فاز ساقه ی مو رو آبرسانی میکنی

درمان ریزش متفاوته دنباله علتش باش

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به ریشه نزن دیگهه

به ریشه نمیزنم اما پریروز زدم حس میکنم وقتی میزنی بلید هرروز بری حموم و اگر نری و نشوری باعث ریزش مو میشه..برا شما هم اینطوره؟؟

2728
دو فاز ساقه ی مو رو آبرسانی میکنی درمان ریزش متفاوته دنباله علتش باش

من برا گرفتن وزی موهام میزنم اما ریزش شدید گرفتم از وقتی زدم

به ریشه نمیزنم اما پریروز زدم حس میکنم وقتی میزنی بلید هرروز بری حموم و اگر نری و نشوری باعث ریزش مو ...

من یک سالی هست دوفاز ندارم ولی بنظرم قبل از اینکه تاثیرر اون باشه تاثیر چیزای دیگست مثلا استرس داری یا کمبود آهن و ویتامین و مینرال و اینا

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
من یک سالی هست دوفاز ندارم ولی بنظرم قبل از اینکه تاثیرر اون باشه تاثیر چیزای دیگست مثلا استرس داری ...

مینرال چیه  اون که اره من کلا موهام کم پشته 

مینرال چیه  اون که اره من کلا موهام کم پشته

مواد معدنی مثل روی یا همون زینک و ... که داخل قرصها هست معمولا

دوفاز واسه تقویت مو نیست ابرسان  موقت موهات راحت شونه میشه

منم واسه گرفتن وزی موهام میزدم

ببخشید شما وقتی میزنی هرروز میری حموم من میگم شاید ۲  روزه زدم و حموم نرفتم از اونه ک ریزش دارم

من برا گرفتن وزی موهام میزنم اما ریزش شدید گرفتم از وقتی زدم

ممکنم هست واقعا به موهات نمیسازه اگه حس میکنی تاثیر مستقیم اونه نزن

منم واسه گرفتن وزی موهام میزدم ببخشید شما وقتی میزنی هرروز میری حموم من میگم شاید ۲  روزه زدم ...

من قبلا میزدم الان پلی هات مومنت میزنم روغنیه ازون بزن دوفاز ب دردت نمیخوره گلی

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
من قبلا میزدم الان پلی هات مومنت میزنم روغنیه ازون بزن دوفاز ب دردت نمیخوره گلی

یعنی دوفاز خوب نیس؟؟ میشه راهنماییم کنی من موهام وزه و میخوام بگیرم ب نظر شما همین ک شما گفتی خوبه بزنم

اسپری دوفاز یا ماسک قبل ابکشی تاثیری نداره؟؟

یعنی دوفاز خوب نیس؟؟ میشه راهنماییم کنی من موهام وزه و میخوام بگیرم ب نظر شما همین ک شما گفتی خوبه ب ...

روغنی بزن هرمارکی میزنی منم ازین مارک میزنم خیلی نرم میشه و راحت شونه میشه

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706