2726
عنوان

بهم ریختن پریودی در اقدام

5071 بازدید | 16 پست

سلام خانوما شما هم تو اقدام پریودیتون بهم ریخته؟

سه دوره هست که پریودی هام بهم میریزه دوره اول26روزه،دوره دوم32و دوره سوم 25روزه پریود شدم بنظرتون مشکلی هست برم دکتر یا طبیعیه ؟

منم اینطوری شدم و اینجا پرسیدم خانوما گفتن تو اقدام پیش میاد و نشونه آمادگی رحم برای بارداریه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا ۳روز جابجایی طبیعیه ولی اگه همیشه سرتایم خاص بوده برو دکتر ضرر نداره خیالت راحت میشه استرست کم میشه با خیال راحت میری اقدام

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

نمیخوام نگران بشی اینو میگم که بدونی همیشه این جابجایی طبیعی نیست پس برو دکتر خیالت راحت بشه برای من برای اولین بارداری پریودام بهم ریخت به منم گفتن طبیعیه البته اطرافیان نه دکتر،تا اینکه یا دفعه دوماه دوماه پری نمی شدم خلاصه کلی پیگیری و دارو آخرش کارم با عمل و هیستروسکوپی کشید کلا یکسال و نیم درگیر شدم 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
 برای شما هم نشونه آمادگی برای بارداری بود ؟

من تازه یک دوره است که این اقدام کردم و پریم چهار روز جلو افتاده بود.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من ک تو اقدام بهم ریخت حسابی ک حتی ی هفته گذشت نشدم آز دادم منفی بود سونو دادم گفت پلی کیستیک هسی.تا قبل اقدام درست بود.الان متفورمین میخورم بینم ماه دیگه ب وقت میشم یانه.اینم بگم از دیروز دوفاستون میخورم باید تا 10روز بخورم.ممکنه جلو بندازم.بچه ها من ماه دیگه هم باید بخورم یا دیگه نمبخاد دوفاستون؟از دیروز ک خوردم حالت ضعف و بیحالی داشتم 

من ک تو اقدام بهم ریخت حسابی ک حتی ی هفته گذشت نشدم آز دادم منفی بود سونو دادم گفت پلی کیستیک هسی.تا ...

منم سری قبل پنج روز تاخیر داشتم بیبی چکم مثبت شد ولی آزمایش منفی سونوهم پنج ماه پیش  انجام دادم همه چی نرمال بود

منم سری قبل پنج روز تاخیر داشتم بیبی چکم مثبت شد ولی آزمایش منفی سونوهم پنج ماه پیش  انجام دادم ...

انشاله ک باردار باشید گلم.من زمانی ک باردار شدم قبلش پریودم جلو مینداخت بهم نمیربخت

2706