2737
2734
عنوان

سوال راجب بخشش و خیانت لطفا بیاین

116 بازدید | 12 پست

مردی که تو کل سالهای زندگی پاک بوده و خطایی نداشته حالا بعد،یازده سال زندگی یه خیانت دو خد چت کرده و بعدش،پیش همسرش،بشدت شرمتدس وپشیمونه و راه بع راه ابراز تاسف میکنه و قربون صدقه هنسرش میره و طلب بخشش میکنه ایا این مردو باید،بخشید یا چزوندش؟؟

باید به یک مشاور مجرب مراجعه کرد

نی نی سایتیا میگن چیکار کردی بعد یازده سال بهت خیانت کرد 😐😄

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بخشید اماااااا باید یه کاری کرد که دیگه حتی تو تصورش هم تکرار نکنه وگرنه ماشاالله مرحله به مرحله پیشرفت میکنن

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 

یه روانشناسی می‌گفت اگه طرفتون چه زن چه مرد خیانت کرد و خودش ابراز پشیمونی کرد یه فرصت دیگه بدین  اما اگر ثابت شده که خیانت کرده ولی مدام می‌زنه زیر‌ش و پررو گری می‌کنه و وقاحت داره فاتحه ی اون رابطه رو بخونید

ببخشش ولی هی براش ناز کن و خرج بتراش.حالا ک ناز میکشه ناز کن.

آره  آره درسته اینم

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
2738

منم با دوستان موافقم اگه بار اوله ببخش,  یه کوچولو سرسنگین باش,  زیاده روی کنی دیگه ناز نمیکشه ممکنه جری تر هم بشه 

تازه از مردها حمایت نمیکنم ولی دو خط چت با رابطه و خیانت ج. ن. س. ی هنوز فاصله داره و قابل بخشش تره 

یه کاری نکن که بگه,  خوب دیگه,  این که اینهمه سر و صدا میکنه,  پس چرا اش نخورده و دهن سوخته 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺