2726
کلوتریمازول آبه رو آتیش یعنی ولی برو دکتر معاینه شی

منم دچارم ولی ترشحات عادیه، کلوتری زو واژینال با اپلیکاتور بزنم یا فقط پمادی بمالم 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بشیت تو اب نمک 20 دقیقه تسکین پیدا میکنه خارشت شایدم از بین ببره عفونتتو راحتترین دم دست ترین راه😁

نمک یا سرکه؟ 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
البته خیلی زیاد نیس شاید توهفته ی روز اینطوری بشم

نمیخواد زود بری دکتر اول آب و جوش شیرین

امتحان کن اگه خوب نشدی برو دکتر

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

😷😷😷 من دیگ پنیر نمیخورم

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
اصطلاحه خب😁

آره ولی در کل تشبیه کردن عفونت به مواد غذایی(تخم مرغی و پنیری و ژله ای و شیری و غیره)خیلی ضایعه وزشته خدایی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
نه یه کم با دست به قسمت خارجی کمی داخلی بزن یه روزه خوب میشه

دمت گرم عزیزم

2706