2737
2739
عنوان

همین الان تو چه حالتی هستین و چه حسی داری؟....(:

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 100 پست

تو تخت دراز كشيدم و ناراحتم اخه ديشب شوهرم باز ميگه ميخوام با دوستم مجردي سفر برم منو نميذاره اما همه چيزو واسه خودش ميخواد

اصلا دلم نميخواد باهاش حرف بزنم بهشم پيام دادم حرفامو گفتم اما جوابي نداد☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دکترای سلولی مولکولی خوندم  چرا راه نداره که باز بخونی ؟

الان بادکترات کارنمیکنی؟مثلاتدریس؟اخه عزیزم من ایرانی نیستم برام پزشکی و دندون پزشکی وداروسازی وایناهمش هزینش باازادبرامون یکییه حتی بیشترازازاداگ بخایم دانشگاه بهتربخونیم رشته های پیراپزشکی وبقیه رشته هام بایو۸۰درصدپول شبانه روبدیم اگ روزانه قبول شیم اگ شبانه قبول شیم ک هیچی باید۱و۵برابرشبانه ای ک ی دانشجوایدانی مول میده بدیم یکباری طرحی گزاشتن برادانشجوهای غیرایرانی گفتن اگ اینوقبول شین بورس میشین واس رشته های پزشکی پیراپزشکی منم ثبت نام کردم وقبولم شدم چون زبانمم خوب بودنمراتمم خوب بودهم دانشگاه وهم مدرسه ولی گعتن بلیدنصف پولشوبدی نصفشم برام زیادبودداروسازی تدمی ۱۸ت گفتن بایدنصفشوبدی ترمی ۹ت دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودمنم نرفتم و کنکورارششددادم والان بیوشیمی میخونم دلم میخاست نرم خانوادم گفتن بخون اخه گفتم منک روزانم مول بایدبوم چرابخونم مامانم گف داروسازی وایناک ازپس پولس برنمیایم همینم برامون سخت ولی بهتدهیچی بخون منم فعلادارم میرم ولی هی فکرانصراف میادتوذهنم

2738
نشستم دارم بسکویت میخورم و از درد پریود لذت میبرم 

وایییی منم میخام پریود شم استرس دارم لعنت بهش.

بازخوبه تو میتونی چیزی بخوری من روز اول حتی دلم نمیخاد آبم بخورم

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
وایییی منم میخام پریود شم استرس دارم لعنت بهش. بازخوبه تو میتونی چیزی بخوری من روز اول حتی دلم نمیخ ...

منم اینجوری بودم ازدواج کردم بهتر شدم 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 

هنوز تو تخت خوابم خیلییی سعی کردم بخوابم تا ظهر اما لعنتی دیگ خوابم نمیبره😒

میخوام بلند شم باید برم حمام و درس بخونم

"مَن میتونَم وَ موفق میشَم"پیش بِ سویِ بهترینا:)!
2706