2737
2734
عنوان

همین الان تو چه حالتی هستین و چه حسی داری؟....(:

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 100 پست
بالاسر مامانم نشستم که رفته شیمی درمانی و قراره موهاش بریزه😟افسردم

عزیزم روحیه شو ببریم بالا هیچی مثل خوراک خوب وروحیه خوب تأثیر نداره زن عموی خودم 12سال پیش سرطان سینه گرفت 3بار کل بدنش درگیر شد الان بدنش پاک شده تازه 1سینش هم بریدن .فقط روحییییییییه موفق باشین

من در کشوری زندگی میکنم که زیرآن پر از گنج ولی روی آن پر از رنج 
بله ، این میل پزشکی منو رها نکرد ....هر چی رفتم دانشگاه و مقاطع رو گذروندم دیدم فایده نداره ، روحم ا ...

افرین قبلاچی خوندی؟من داروسازی دوست دارم خییییییییلی ولی نمیشه راهی ندارم حتی قبولم بشم نمتونم برم بیخیالش سدم وی رشته دیگ میخونم اینم دوس دارم ولی بخاطرشرایطم گاهی فکرانصراف میادتوذهنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من رو تخت کنار همسرم دراز کشیدم، اون خوابه هنوز چون تعطیله امروز، ولی من از دیشب تا حالا نخوا ...

اگه قصد دکتر رفتن نداری 

ی استکان سرکه سیب خونگی بریز تو لگن ی مقدارم اب بریز ی ربع بشین توش

2731
بالاسر مامانم نشستم که رفته شیمی درمانی و قراره موهاش بریزه😟افسردم

ان شاءالله به آبروی ۵تن خدا همه ی بیماران و مادر شما رو به زودی شفا بده عزیزم. البته همه موهاشون نمیریزه، فقط اونایی که به دارو حساسیت نشون میدن

2738
چه بدونم پنیر تموم شده خامه نداریم مربا نداریم کره نداریم تخم مرغ نداریم حال ندارم برم از مادر ...

عههههه

الان به پروفت دقت کردم😂😂😂

خوبی چه خبر دوست جونیه پایه

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
تازه کلاسم تموم شده  دارم میرم به سمت ایستگاه  حالم خوب نیست معدم درد میکنه  ولی ا ...

منم امروز حالم خوب نیست

ولی انرژِی مثبت احساس میکنم

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
اگه قصد دکتر رفتن نداری  ی استکان سرکه سیب خونگی بریز تو لگن ی مقدارم اب بریز ی ربع بشین توش

قصدشم داشته باشم تا یکشنبه ک دکترم تعطیله،،، چنبار در روز اینکارو کنم؟ خیلی رعایت کردم نمیدونم چرا اینطوری شدم دارم عذاب میکشم

حوصله ندارم دراز کشیدم 😞 اهنگ گوش میدم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
افرین قبلاچی خوندی؟من داروسازی دوست دارم خییییییییلی ولی نمیشه راهی ندارم حتی قبولم بشم نمتونم برم ب ...

من دکترای سلولی مولکولی خوندم 

چرا راه نداره که باز بخونی ؟ 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
عههههه الان به پروفت دقت کردم😂😂😂 خوبی چه خبر دوست جونیه پایه

من از همون اول فهمیدم نخواستم به روت بیارم  

چیزی نگی تاپیکم بترکه بوم بوم ها  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2706