2726

تو چه حالتی اومدین سایت؟(مثلا خودم نشستم رو میز ناهار خوری دارم خوراک لوبیا میخورم برای صبحانه  )

و اینکه چه احساسی دارین؟(من خیلی خوشحالم امروز )

حوصلم سر سرفته خوب

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
دارم میوه میخورم که برم سراغ درس 

موفق باشی عزیزم

چی میخونی؟

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توی تختمم. زیر پتو. کم کم دیگه میرم صبحونه بخورم و کلی کارای عقب موندم رو سر و سامان بدم 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

من انتخاب کرده ام شاد باشم

حتی وقتی هیچ چیز آن طور که می خواهم نیست ،

حتی در اوجِ مشکلاتم

من یاد گرفته ام در دلِ بدترین اتفاقات هم بگردم و

بهانه ای برایِ امیدواری و لبخند ، پیداکنم

من یاد گرفته ام بخندم ،

حتی وقتی دلیلی برایِ خندیدن نیست ...

آدمِ بی غمی نیستم ،

من هم دلم می گیرد !

اما نه منتظرِ کسی می مانم که آرامم کند ،

نه در انتظارِ دستی ، که از راه برسد ،

و نوازشم کند ...

نیازی به دلسوزیِ هیچ کس ندارم !

من خوب کردنِ حالِ خودم را بلد شده ام ...

و قوی بودن را ؛

به تمامِ تسلیم شدن ها ترجیح داده ام...

من شاد و قوی هستم ، توکل میکنم و امیدوارم...

من نشستم منتظر تخم مرغام آبپز بشه بخورم و یه لیوان آب انارم میخوام بسازم توی فکر اینم لباسم لک نشه 

توی فکر اینم آیا یک هفته قبل از موعدم بیبی بزنم معلوم میشه یا نه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

دراز کشیدم تو فکر اینم پاشم برم خونه برق بندازم حال دلمم خوبه خداروشکر فقط دلتنگ شوهرمم ک رفته کربلا

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2706