2733
2734
عنوان

چطور میفهمید شوهرتون دوستون داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3100 بازدید | 100 پست

بنظرتون چرا من اصلا راضی نمیشم ازینکه دوسم داره یا ن؟  اصلا ب قول معروف ازین جهت ارضا نمیشم🙁

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدایی نمیخورینم بگید الکی میگهههه و نمیدونمممم از اینجور چیزا مننن خعلییی قاطی پاتیممم خون ب پا میشه ...

به من میاد آدم خور باشم آخه؟؟🙄🙄🙄🙄

اسم و پروفایلم رو ندید بگیر😂😂فقط ادم بدا رومیخورم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

شوهر من که اصلا اصلا زبونی نمیگه فقط رفتارش 

مثلا خستس ولی کمکم میکنه  البته کم 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
حتما پرتوقعی 🤔

زبانی اصلا بهم نمیگه.  شک داشتم ک من پرتوقعم یا نه. تا یکی گفت همینکه خرجی خونه رو تامین میکنه کار میکنه یعنی دوستت داره.  منم دلمو ب همین خوش کردم. 

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
2738
من راه به راه ازش اعتراف میگیرم، میپرسم دوسم داری؟

اشتباهه ها ... باید بدون پرسیدن بهت بگه ...خیلی روانشناسان و مشاورین میگن مرتب ازش نپرسید ... این نشون میده شما شخصی هستید که مطمئن نیستید دوست داشتنی باشید و این احساس را به طرف منتقل میکنید.

البته ببخشید گفتم .فقط چیزی که به نظرم درست بود را بهتون گفتم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

هم زبونی میگه هم عملی نشون میده دوست داشتنشو کلا بنظرم معلومه که طرف دوست داره یا ن حتی اگه نقشم بازی کنه باز معلومه همیشه به حسات اعتماد کن حسای خانوما ووقعا درسته

محکم بشین دلم این دور اخره
2706