2410
2553
عنوان

ریحانه پارسا عزادار میشه😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 48 پست
اخه حیوون که مثل خونواده نیست یاعزیزترازنزدیکان ادم نیست که یاروبرداشته استوری گذاشته

فکر کنم تا حالا حیوون خونگی نداشتی!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب وابستگي داشته ديگه.من طوطيم مرد تا يك هفته گريه كردم

تا کسی حیوان خانگی نداشته باشه درک نمیکنه

منم یه لحظه تصور کردم دور از جونش طوطی من -پسرک من- بمیره چه حالی میشم. فکرشم بهمم ریخت

ایشالا خدا دل این ریحانه پارسا رو هم آروم کنه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
کسایی که حیوون خونگی نداشتن اصلا نمیتونن اینجور غم هارو درک کنن و جز مسخره کردن کاری ازشون برنمیاد م ...

دعوا  دوست داری؟😒😒😒😒 تاپیک قفل میکنم

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
2714

کی هست این گربش مرده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
نه اصلاکلاحسیم به گربه وسگ واینطورچیزاندارم,ولی درکل میگم تواین وضعیت جامعه براچه چیزای ازته دلشون ن ...

شما یه جوجه هم تو خونتون باشه چند روز بهش غذا بدین بعد بمیره ناراحت می شین!!!   البته خیلی ها عاطفه تو وجودسون مرده!!!  کاری به اونها ندارم!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

من تک فرزندم. مرغ مینا داشتم که واقعا وابستش بودم. مریض شد یه غده درآورد. بردیمش دامپزشک. خدا لعنتش کنه یه کاریش کرد همون لحظه جلو چشم مرد. من فقط ۸ سالم بود. اما هنوزم وقتی یادم میاد بغضم میگیره.

عزیزم حیوون خونگی به شدت وابستگی میارهههه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
شما یه جوجه هم تو خونتون باشه چند روز بهش غذا بدین بعد بمیره ناراحت می شین!!!   البته خیلی ها ع ...

بابا عاطفه..بیخیال ..ما سنگدل نیستیم 😂😂😂😂😂

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
2706