1464
1459
عنوان

ریحانه پارسا عزادار میشه😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 48 پست
نه اصلاکلاحسیم به گربه وسگ واینطورچیزاندارم,ولی درکل میگم تواین وضعیت جامعه براچه چیزای ازته دلشون ن ...

شما یه جوجه هم تو خونتون باشه چند روز بهش غذا بدین بعد بمیره ناراحت می شین!!!   البته خیلی ها عاطفه تو وجودسون مرده!!!  کاری به اونها ندارم!!!

من تک فرزندم. مرغ مینا داشتم که واقعا وابستش بودم. مریض شد یه غده درآورد. بردیمش دامپزشک. خدا لعنتش کنه یه کاریش کرد همون لحظه جلو چشم مرد. من فقط ۸ سالم بود. اما هنوزم وقتی یادم میاد بغضم میگیره.

عزیزم حیوون خونگی به شدت وابستگی میارهههه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

شما یه جوجه هم تو خونتون باشه چند روز بهش غذا بدین بعد بمیره ناراحت می شین!!!   البته خیلی ها ع ...

بابا عاطفه..بیخیال ..ما سنگدل نیستیم 😂😂😂😂😂

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤
1436

وای منم گربم مرده یه مدت دلتنگش بودم دوس داشتم برگرده هی سروگوششو به پاهام بپیچونه کلشو باپا ناز میکردم غذا میدادم بهش خوشحال میشد ازچارپایه بالاپایین میرفت باتوپ بازی میکرد 

خدایا داده ونداده ات راشکر

رحم الله من قرا سورت الفاتحهههه...

اسعد واحده 😜😜😜یه جمادی الاول  خاص جذاب  😎😎😎عشق همتونم هستم 🤪🤪🤪🤪❤پسرمتومرا جانو جهانی بی توچه کنم جان و جهان رو💖😍
نه اصلاکلاحسیم به گربه وسگ واینطورچیزاندارم,ولی درکل میگم تواین وضعیت جامعه براچه چیزای ازته دلشون ن ...

یعنی شما هیچ حسی نسبت به مرگ یه حیوون جلو چشمتون ندارید!!!   کلا فقط به پول فکر می کنید!!!