1464
1411
عنوان

ازخودم بدم میاد 😔خیلی بی سیاستم

766 بازدید | 67 پست

اصلا درست باشوهرم رفتارنمیکنم 

خیلی دست کم میگیرمش 

شوهرم تو خونه خیلی کمکم میده بعد من همه جا جار میزنم حس میکنم این رفتارم باعث شده بقیه ب یه دید دیگه شوهرمو نگاه کنن

نمیدونم دوست دارم شوهرمو توجمع ببرم بالا

چجوری باهاش رفتارکنم 

دوست دارم تواجتماع ب دیل دیگه نگاهش کنن

مامانم میگه اگه مردی بالا باشه زنشه ک میبرش بابل اگه هم خارباشه بازم زنشه خارش میکنه

میشه کمکم کنید و سیاستونشونم بدین تو جمع دوستانع فامیلی وخانوادگی چحوری باهاش برخورد کنم ک محترم باشه شوهرن ب من احترام زیادمیزاره کمکم پزیرایی میکنع جمع وجورمیکنه 😞،،،،

برای موفقیتم  یه صلوات بفرست🙏❤💋

مثلا یه جاری دارم تازه عقدن ولی بحدی ازبرادرشوهرم تعریف میکنه ک حد وحساب نداره

ولی من مثلا شوهرم ازرانندگی طولانی خوابش میبره بعد هی توجمع مسخره اش میکنمم ومیخندم

برای موفقیتم  یه صلوات بفرست🙏❤💋

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473
مثلا یه جاری دارم تازه عقدن ولی بحدی ازبرادرشوهرم تعریف میکنه ک حد وحساب نداره ولی من مثلا شوهرم از ...

واقعا رفتارت مشکل داره وا

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
1432

عزيزم رفتار ناخوشايندي نشون نميدي كه ؟ اگر نه همين عاليه، حتما لازم نيست تو جمعي كه مطلقه و بيوه و خانواده هايي كه ارزوي محبت شوهر دارن، بخواين عزيزم و قربونت برم بگي. باور كن پشيمون ميشي. خيلييي حسادت و اه دل زياد شده خعليييييييي.

کمتر مسایل زندگیت رو پیش اطرافیانت بگو تو خونه بهش بیشتر احترتم بزار کم کم باعث میشه پیش دیگران هم همین احترام رو بزاری اینجوری جا میوفته پیش همه که چقدر شوهرت عزیزه برات کلا تو یک کلام باید احترام واقعی باشه تا دیگران باور کنن

ادب داشته باش توی صحبت با شوهرت ، خصوصا توی جمع با آقا و عزیزم صداش بزن ، بدون مشورت همسرت توی جمع تصمیم نگیر ، اگه گفتن بریم پارک، جواب باشه و خیر نده ، بگو اول باید با همسرم صحبت کنم ببینم نظرشون چیه...براش میوه پوست بگیر ، اگه از بیرون میاد برو استقبالش، موقع غذا کشیدن براش قسمت خوب غذا رو بگذار 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لباسم خالی از اعجاز ، مرگ در راه و طنین انداز
1476

خب این کارایی ک میدونی اشتباهه نکن 

مرد اگر اشتباهم کرد نباید به روش بیاری 

تو جمع کسی چیزی بهش گفت باید پشت شوهرت درایی 

باید ی کاری برات کرد ذوق زده شی تشکر کنی اگر این کارارو ادامه بدی شوهرت کم کم سرد میشه و تموم

1457