2733
2734
عنوان

چقد باحالین!

202 بازدید | 20 پست

لعنتیا شما چقد خوبین  

حرفاتون زیر تاپیک قبلیم خیلی بامزس!  

من صبح کارم     بین ساعت 7 تا 10 یا 11 

حالا شاید در اینده عصر کار و شب کار هم شدم  

ولی خدایی خیلی خوبین.. باعث میشین ادم غماشو یادش بره..

مرسی که هستین    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم با اینکه اینجا کسیو نمیشناسم ولی دوست ندارم نه بی‌احترامی کنم به کسی نه بی احترامی ببینم از کسی😊

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃

ولی واقعا بعضی کاربرها خیلی بدنوشته بودن یکی نوشته بلز بابات اذیتت کرده واقعا این خیلی بده 

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی
2738
ولی واقعا بعضی کاربرها خیلی بدنوشته بودن یکی نوشته بلز بابات اذیتت کرده واقعا این خیلی بده 

باز

چیزی رو که خودم اوردم توی فضای مجازی و گفتم الان دیگه نمیتونم بهش اعتراض کنم..

سعی میکنم اهمیت ندم..

چیزی رو که خودم اوردم توی فضای مجازی و گفتم الان دیگه نمیتونم بهش اعتراض کنم.. سعی میکنم اهمیت ندم. ...

درسته اما ادم باید ب طرف مقابل احترام بزاره شاید اون لحظه دست خودش نبوده تاپیک زده واقعا بعضی ها نمیفهمن چی دارن میگن شاید دل طرف رو بشکنن

درسته اما ادم باید ب طرف مقابل احترام بزاره شاید اون لحظه دست خودش نبوده تاپیک زده واقعا بعضی ها نمی ...

واقعا هم دست خودم نبود.. اونقد ناراحت بودم و بغض داشتم که نمیدونستم چیکار کنم و شروع کردم تند تند تاپیک زدن.. :)

ولی خب بعضیا شعور و درک و فهم ندارن.. کاریش نمیشه کرد.. :)

2706