1472
1411

برسین امروز به مامانم میگم من فوق لیسانس گرفتم همیشه علاقه داشتم درسمو ادامه بدم برم سرکار رو پا خودم باشم 

ولی چی شد 

ده سال دنبال بچه دارشدن دوییدم نه کاری نه پیشرفتی نه استقلالی 

ولی دوستام همه سرکار همون سال اول بچه دارشدن نزدیک مادر پدر 

همسرم بد نیست اخلاقشم خوبه دستو دلبازه 

ولی عیب بزرگش این بود که خیلی به پدر مادرش وابسته س 

الان مامانش در قید حیات نیست 

پنج سال تو خونشون بودیم خیلی اذیت شدم 

وضع باباش عالیه عالی 

ولی خیلی دستو دلباز نیست همش میگفت تو خونم  مفت نشستین و ..... هر روز طعنه کنایه 

اون ۵ سال اول زندگی که بهترین سالهای زندگیم باید باشه اینجوری بعدشم که مادرشوهرم مریض شدو فوت کرد 

خودم بچه دار شدم 

بعدشم که یاسمین تصادف کردو ....

😔منم میخواستم مادر بشم مثل همه نه اینکه مادری باشم با اعمال شاقه💔

من خیلی غمگینم از گذشته خودم 

و نمی دونم چطور باهاش کنار بیام 

از بیدار شدن صبح بیزارم چون فقط فکر گذشته ام و بس 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

منم از گذشتم پشیمونم که چرا نتونستم درسمو ادامه بدم از بس مشکل داشتیم نشد 15سالم بود ازدواج کردم هنوز حسرت میخورم 

وقتی از اینکه آنچه را میخواستی به دست نیاوردی افسرده ای فقط محکم بنشین شاد باش خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو می باشد

عزیز هیچ وقت دیر نیس شروع کن از ی جایی 

منم مث تو همش فک میکردم حیف شدم و اینا ولی یوقت ب خودن اندم ک تا کی میخوام دس رو دست بزارم ک هدف بیاد سمت من ی یا علی گفتم و شروع کردن خدارو شکر راضیم الان حداقل اگه ب اون چیزی ک میخوامم نرسم میدونم ک تلاشمو کردم ن اینکه ده سال دیگه حسرت بخورم چرا وقتی ک میتونستم کاری انجام ندادم 

1334

زندگی همینه دیگه.بالا پایین زیاد داره.شما فکر میکنی دوستات همه خوش و خرمن الان

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           
عزیز هیچ وقت دیر نیس شروع کن از ی جایی  منم مث تو همش فک میکردم حیف شدم و اینا ولی یوقت ب خودن ...

دیگه سرکار نمیتونم برم به خاطر دخترم 

خب خیلیا وضعشون همینه من شوهرمو دوس دارم از انتخابمم راضیم ولی برگردم به عقب ازدواج نمیکنم باش میگم بره درسشو ادامه بده کارشو بهتر کنه منم درسمو ادامه بدم برم سر یه کار درس و درمون دستم تو جیبم باشه بد بیاد خاستگاری

تمام مشکلاتمون از عجله کردن و اعتماد به حرف پدرشوهرم شروع شد گف من کمکتون میکنم ولی هزار تومنم بهمون کمک نکرد اگرم داد پس گرفت

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
خب خیلیا وضعشون همینه من شوهرمو دوس دارم از انتخابمم راضیم ولی برگردم به عقب ازدواج نمیکنم باش میگم ...

منم پدرشوهرم پولداره ولی حساب کتاب داره 

1457