2737
2734
عنوان

چجوری سریع لاغر بشم

182 بازدید | 13 پست

من خیلی چاغ نیستم اما یه هفت کیلویی اضافه دارم میخوام سریع لاغر بشم بگین چی کارکنم یوگا میرم  چون پامو عمل کردم نمیتونم زیاد پیاده روی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صب ی کف دست سنگک ، ی لیوان شیر کم چرب با یکم پنیره کم چرب

نهار : من هیچی نمیخوردم فقط ی لیوان شیر و بیسکویت ساقه طلایی ، با یدونه میوه فقط..

شام: ی بشقاب خوراک ، یا سوپ 

نمک ب هیچ وحه نباید خورد چون ورم میاره بدنو.

میان وعده ام یدونه فقط میوه یا دوتا ساقه طلایی

فست فود و برنج اصلا نمیخوردم ، ولی هفته ای سه بار ایرادی نداره ک یوقت ریزش مو نگیرین

روزی یساعت ورزشه سنگین یا پیاده روی ک من قبلش معجون ی لیوان اب و ابلیمو و ی قاشق چ خ زنجبیل و دارچین میخوردم

نون سفید و بربری ب هیچ عنوان

من بااین روش یماه و نیمه ۱۸ کیلو کم کردم

حالا سوالی هست بفرمایین

من بااین روش ۱۸ کیلو کم کردم😊خیلی سنگینه ولی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738
قرص لاغری بدرد میخوره؟!

سلام نه دنبال قرص و این چیزا نباش 

رژیم درست و اصولی بگیر  

بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر  راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من پلی کیست بودم خیلی سخت وزن کم میگردم اما بادوره های سالم  خوری بدون گرسنگی وورزش درمنزل ی خانم 5 ماهه 30 کیلو کم کردم چندماهه خداروشکر چندماهه ثابتم اگر کسی با رژیم خودسرانه  وقرص ودمنوش نتیجه نگرفته عوارضش به کنار دوره های ایشون عالیه بنظرم گرسنگی خیلی کم میشه 

ایدی تل کرامشون f-ttttt33@اسمشون فاطیما بو