2737
2734
سلام خوشگلم، حالت چطوره؟ خوبی؟

سلام عزیزم 

ممنون خوبم

تو چطوری نی نی تو دلت خوبه؟ 

دخترا خوبن؟ 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا مطالب مهم زندگیتون رو توی چت مطرح نکنید من تو نامزدی اینو با نامزدم شرط کردم ،درباره مسائل مهم چت کردن ممنوع

چت  احساسات منتقل نمیکنه و همیشه باعث سوئ تفاهم میشه اما مکالمه رو در رو حالت چشم حالت دست و بدن ،ارامش عصبانیت همه راحت و به موقع منتقل میشه

اشکال کار بخاطر برداشت اشتباه هست آخه تو چت اس هر کس حرف طرف مقابل با طرز فکر خودش میخونه و برداشت بد میکنه بخصوص وقتی علائم صورت طرف هم قابل دیدن نیس این مشکلات پیش میاد .تنها راه حلش اینکه چت کردن در حد سلام علیک بزارید و در مورد موارد دیگه با هم صحبت فیس تو فیس داشته باشید موفق وخوشبخت باشید

2731

من برعکس تو چت همیشه حرفامو خیلی راحت و خوب میزنم فقط وقتی ازش دور میشم قاطی میکنم بد حرف میزنم 😂از دلتنگیه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
همه خوبیم عزیزدلم، خدا رو شکر اوضاع رو به راهه؟ 

اره بد نیست 

باید امیر رو با خودم جلسه دیگه ببرم مشاوره نمیدونم چطوری بهش بگم روز دومه مرخصی گرفتم خونه ام که مثلا باهاش حرف بزنم نه زنگ زدم بهش نه دیدمش با اینکه خودش اومد دنبال پسرمون من دم درم نرفتم

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 

ماهم همینطور بودیم الا ازدواج کردیم خداروشکر مشکلی نداریم

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2738
اره بد نیست  باید امیر رو با خودم جلسه دیگه ببرم مشاوره نمیدونم چطوری بهش بگم روز دومه مرخصی گ ...

اگه حضوری یا تلفنی سختته با اس ام اس بهش بگو

مشاوره خوب پیش میره؟تونسته کمکی بهت کنه؟

همه زندگیم بچه هام❤
اگه حضوری یا تلفنی سختته با اس ام اس بهش بگو مشاوره خوب پیش میره؟تونسته کمکی بهت کنه؟

مشاورمو عوض کردم هفته ای دو جلسه میرم پیش یکی دیگه دو جلسه هم پیش قبلیه رفتم این جدیده یه اقاست بهم گفت کمکت میکنم که اون چیزی که دوست داری اتفاق بیفته ولی باید هردوتاتون همکاری کنید چهار جلسه پیشش رفتم گفته جلسه اینده که دوشنبه هست امیر رو ببرم حالا به قول شما باید بهش پیام بدم اخه پیام بدم درجا زنگ میزنه اهل پیام دادن نیست

مشاورمو عوض کردم هفته ای دو جلسه میرم پیش یکی دیگه دو جلسه هم پیش قبلیه رفتم این جدیده یه اقاست بهم ...

انشاءالله بهترین اتفاق رقم بخوره براتون

خیلی هیجان انگیزه  ولی بالاخره باید انجامش بدی... الان حرف نزنی دوشنبه مجبوری که اینکارو بکنی..تازه رو در رو... پس استرس و نگرانی و خجالت رو فراموش کن، چند تا نفس عمیق بکش، به خدا توکل کن و انجامش بده. فقط همون لحظه اول سخته به محض اینکه جمله اول رو بگی بقیش برات آسون میشه  

همه زندگیم بچه هام❤
انشاءالله بهترین اتفاق رقم بخوره براتون خیلی هیجان انگیزه   ولی بالاخره باید انجامش بدی... ال ...

ممنون عزیزم واسه انرژی مثبتت بهش پیام دادم تاپیک میزنم خبرت میکنم😂😂

2706