1619
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

چون تو چت نمیتونید منظور حرفو برسونید

صورتمو تو دستاش گرفته الان چندثانیه ای میشه داره اجزای صورتمو برانداز میکنه : + لعنت،نفرین به همه دقیقه ها و روزایی که بی تو گذروندم...(دور از چشم من کی شاعر شدی❤️) 
1620

منو نامزدمم همیشه تو چت دعوامون میشه من رفتم پیش مشاور

گفت تو چت ما حس طرف مقابل رو نمیبینم و هر پیامی رو با لحن خودمون میخونیم گفت وقتی یه پیامی ناراحتت میکنه روش ریپلای کن بگو عزیزم در مورد این موضوع حضوری باهم صحبت میکنیم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

بنظر من بخاطر کنترل نشدن حس پنهان دلتنگیه 

منم با نامزدم تا چند ماه پیش خیلی دعوا داشتیم تو چت اما تا همدیگه رو میدیدیم اروم میشدیم 

میشه برای سلامتی همسرم یه⭐صلوات⭐ بفرستی💜یهو یه شبه افتاد توی رختخواب دعا کنید سلامتیشو بدست بیاره و بتونه دوباره مثل قبل راه بره و کار بکنه💜💜
1523
سلام خوشگلم، حالت چطوره؟ خوبی؟

سلام عزیزم 

ممنون خوبم

تو چطوری نی نی تو دلت خوبه؟ 

دخترا خوبن؟ 

صورتمو تو دستاش گرفته الان چندثانیه ای میشه داره اجزای صورتمو برانداز میکنه : + لعنت،نفرین به همه دقیقه ها و روزایی که بی تو گذروندم...(دور از چشم من کی شاعر شدی❤️) 

عزیزم اصلا مطالب مهم زندگیتون رو توی چت مطرح نکنید من تو نامزدی اینو با نامزدم شرط کردم ،درباره مسائل مهم چت کردن ممنوع

چت  احساسات منتقل نمیکنه و همیشه باعث سوئ تفاهم میشه اما مکالمه رو در رو حالت چشم حالت دست و بدن ،ارامش عصبانیت همه راحت و به موقع منتقل میشه

اشکال کار بخاطر برداشت اشتباه هست آخه تو چت اس هر کس حرف طرف مقابل با طرز فکر خودش میخونه و برداشت بد میکنه بخصوص وقتی علائم صورت طرف هم قابل دیدن نیس این مشکلات پیش میاد .تنها راه حلش اینکه چت کردن در حد سلام علیک بزارید و در مورد موارد دیگه با هم صحبت فیس تو فیس داشته باشید موفق وخوشبخت باشید

1628