2737
2734
عنوان

شوهرم گفت فردا تولدته چی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 79 پست

عزیزم حرفای خانومای سایت زیاد جدی نگیر

اینا یه بار میگن یه هزارتومن هم از شوهرت نگیر 

یه بار میگن هه من شوهرم واسه تولدم ده تا خونه زد به نامم تو هم شوهرتو مجبور کن ده تا خونه و ماشین بزنه به نامت 

بستگی داره اون روزی که تاپیک میزنی خانومای سایت رو کدوم مود باشن 😂

مهربان باش 🌸🍁

من کار به اسی ندارم اما خود من شاغلم و پولمو برای خودم برنمیدارم هر دو میزاریم وسط برای چاله چوله های زندگیمون یه مقدار از طلاهامم فروختم برا رهن خونه 

خرج انچنانیم سعی میکنم نداشته باشم در حد کیف و‌کفش و اینا مثل همه خانما 

اما خداروشکر جونش برام در میره گاهی وقتا شبا که از سرکار میام و‌خستم اشپزی نمیکنم وقتی میاد از کار میبنینتم خودش میره اسپزی میکنه یا میگه از بیرون غذا میارن یا یه چیز حاضری درست میکنه کللللیم نازمو میکشه ک بمیرم خسته ای 😂 همیشه میگه اینکه تو مخارج زندگی کمکم میکنی رو هیچجوره نمیتونم جبران کنم دیتمو میبوسه 

خواستم بگم ارج داشتن فقط به خرج کردن نیست به سیاسته 

راستی النگو و‌گشوارتم مبارکت باشه

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهره من ماشاله هزار ماشالله عاشق منه خودش دوست داره میخره خانوادگی عاشق طلان تا گفتم شوهرم طلا میگی ...

واااا عزیزم همه به اندازه خودشون طلا دارن.شماهم انقد روز تولدی بد عنق نباش.هم تولدت مبارک هم طلاهات مبارک

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
جدی زنی ک خرج نداره ارج نداره؟!!!😥😥

ن که این طوریم. شاغلم و کمک خرج خانواده. همیشه هم تو خرید واسه خودم کوتاه اودم. اما هیشکی به فکر من نیست. هی هر سری تصمیم می گیرم که واسه خودم خرید کنم باز دلم نمیاد. پشیمونم. ام چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شوهرم پررو شده. همه زندگیم شده دخترم و همسرم. خودم رو از بین بردم. 

2731
شوهره من ماشاله هزار ماشالله عاشق منه خودش دوست داره میخره خانوادگی عاشق طلان تا گفتم شوهرم طلا میگی ...

خو تو نمیگفتی گوشواره بخر.خودش اگه دوست داشت میخرید😟تو الان مجبورش کردی

من کار به اسی ندارم اما خود من شاغلم و پولمو برای خودم برنمیدارم هر دو میزاریم وسط برای چاله چوله ها ...

شوهره من هم میمیره برام هم خرجم میکنه شوهرم اصلا اجازه نمیده برم سرکار 😟😟

خدایا عاشقتم
2738
ن که این طوریم. شاغلم و کمک خرج خانواده. همیشه هم تو خرید واسه خودم کوتاه اودم. اما هیشکی به فکر من ...

توهم مثل مامان منی خیلی زیادی فداکار و ب فکر خانواده .عاشق همچین مادرایی ام ولی خودشون....

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
وااا خب بنده خدا راست گفته دیگه.حالا مثلا فکر کردی با چند تیکه طلا ارجت رفت بالا؟خدا کنه بعد 20 سال ...

والا😂😂😂😂حالا چیزی نگو بنده خداااومده پزبده

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
منکه کلی هدیه وکادونمیبینم ازهمسر حتی طلاهامم فروختم برامشکلمون

من توام یاتو منی  

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
شوهره من هم میمیره برام هم خرجم میکنه شوهرم اصلا اجازه نمیده برم سرکار 😟😟

شرایطا فرق میکنه لابد خداروشکر وضع مالی همسرت خوبه اما ما با دست خالی شروع کردیم الانم‌ خداروشکر راضیم

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
اره باید همش بگی اینو بخر اونو بخر الان داشتم تلفنی باهاس حرف میزدم رفت سرکار گفت عسقم برلت چی بگیرم ...

اگه میدونی ک شوهرت واقعا پولشو داره و تا اخر برج کم نمیارین خیلی هم عالی عزیزم..وگرنه اگه بنده خدا پولشو داره و تا اخر برج نیاز داره یا برای کاره دیگه ی گذاشته نباید بگی .

دیگه خودت بهتر منظورمو فهمیدی عزیزم.

تولدتم مبارک گلم.تولد خودم امروزه 

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
خو تو نمیگفتی گوشواره بخر.خودش اگه دوست داشت میخرید😟تو الان مجبورش کردی

دقیقااااا،یبار تورودرواسی گیزمیکنه،دوبار،سه بار،بلاخره دفعه بعد میگه نمیخرمو توپرش میخوره بیشتر

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
2706