2726
عنوان

شوهرم گفت فردا تولدته چی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 79 پست
مبارک باشه خو چه کنیم الان،، سیته بزنیم؟؟ 

ن دیگ گلم نگرفتی

دوسش داره

تازه براش طلا گرفته

گفته هوس کردم طلاهام عوض شه

اونم گفته چشم

خیلی براش خرج میکنه

زنی ک خرج نداره ارج نداره

خداییی خیلییییی تند یهو همه رو گفت ترسید نمونیم گوش بدیم ب ارزوهاش

Are you lost baby girl?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی زنی ک خرج نداره ارج نداره؟!!!😥😥

اره باید همش بگی اینو بخر اونو بخر الان داشتم تلفنی باهاس حرف میزدم رفت سرکار گفت عسقم برلت چی بگیرم هی میگفت انتظار داشت بگم نمیخواد یا یه چیزی مثل بلویز یا کفش بگیر هر سری پرسید گفتم گوشواره بلندا هی تکرار 

خدایا عاشقتم
2728
ن دیگ گلم نگرفتی دوسش داره تازه براش طلا گرفته گفته هوس کردم طلاهام عوض شه اونم گفته چشم خیلی ب ...

چیکار میکردم مثل عقده ایا تو پست 3 یا 4 میزاستم شما هم هی میگفتی خب خب بگو بگو

خدایا عاشقتم
اره باید همش بگی اینو بخر اونو بخر الان داشتم تلفنی باهاس حرف میزدم رفت سرکار گفت عسقم برلت چی بگیرم ...

ولی من اینجوری نیستم شوشو هم خیلی دوستم داره😞

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

عزیزم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره ولی در حد و توان همسر نه اینکه بنده خداروهارو سرکیسه کنیم.کلی گفتم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منم شوهرم گفت چی برات بگیرم گفتم نمیخواد ۰یزی بگیری آخهخودم هر وقت هر چی بخولم‌میگیرم برام زیاد مهم نیست حتما جیزی بگیره اونم دید چیزی نگفتم هدیه کارت گرفت.😅

خدایا برای همه چیز شکرت😍😍😍

من سوپرایز و بیشتر دوس دارم حتی با یه شاخه گل...😄

شوهرم میگه بلد نیستم سوپرایز واقعا هم بلد نیست چون خیلی مثبته برعکس من شیطون نه از اون شیطونا از اونا که همه چیو میدونه ازم خواست بگم

خدایا عاشقتم
اره باید همش بگی اینو بخر اونو بخر الان داشتم تلفنی باهاس حرف میزدم رفت سرکار گفت عسقم برلت چی بگیرم ...

😆😆

ولی یادت باشه گلم..مردا از زنایی هم که هی طلا میخرن جمع میکنن و سیری ناپذیر خرید میکنند خوششون نمیاد

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خدا واسه هم نگهتون داره

ولی من اصن اینجوری نیستم تازه اگ بذاره طلاهامو میفروشم باهاش یکاری بکنیم خودش راضی نمیشه من عاشق اینم برام گل بخره تا طلا:/

دوس دارم یادش باشه یروز داره میاد خونه با یه شاخه گل بیاد وتبریک بگه ولی پارسال وسیله خرید برد خونه دوستش گف دعوتمون کردن بریم اونجا رفتیم سوپرایزم کرد برام بیشتر از کادو ارزش داشت برام دقیقا چیزی که دوس داشتم یه خرس ناز با یه لباس نازتر خرید با یه دسته گل😍😍😍

بستگی ب فهم و درک طرف مقابلت داره

دقییییقا بعضی ادماوقتی باهاشون کناربیای ودرک میکنن بخاطراونا از بعضی چیزاگذشتی وسعی میکنن بارفتاربهترجبرانش کنن ولی بعضیامتاسفانه ببین دختراز بعضی چیزاگذشت فکرمیکنن لابدچقدشاخن ک دخترهول کردینی حاضرشداز بعضی چیزابزنه یاکمترهزینه کنه پررومیشن بایددیدطرف جز کدوم دسته است 

2706