1619
1632

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
میترسم  زحمت بکشم بعد خراب بشه

نه نمیشه منم بار اولم بود البته همرو فریز کردم کیسه کیسه در میارم میریزم تو ظرف در دار میزارم یخچال تموم شد کیسه بعدی

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
1614
آره میدونم ولی حیاط داریم😊

آها حیاط دارید. خب راحتید. پس رب درست کن بصرفه تره🙃

💏قهرمــان گاهی... زَنیســـت که؛ پایِ همه یِ حرف هایِ پُشتِ سرش ایستاده و برای عشقش می جنگــد...💑💍

چرا اینقدر همه چی رو سخت میبینی.

اصلنم سخت نیست

حتی میتونی گوجه ها رو بشوری بدی به دستگاه بیرون.آب میگیرن بهت میدن.جوش بده و نمک بزن بزار توی یخچال.

حتی شما میتوند رب هم بفروشید .

و از این کار پول خوبی نصیبتون بشه

1601
واقعا اگه فریزکنی بد نمیشه من تاحالا فریزنکردم

ما چندین ساله فریزر میکنیم‌

توی نایلکس کیلو کیلو میریزیم و بعد اندازه مصرف یکماهمون از فریز خارج میکنیم و توی یخچال میزاریم

یادم نمیاد که تا حالا رب خریده باشم

حتما لازم نیست فریز کنی آبشو بزار کاملا جوش بره وقتی حس کردی یکمی سفت شده زیرشو کم کن تا وقتی بخار کنه آب داره بعد بزار سرد بشه داخل سطل یا شیشه بزرگ زیرشو نمک یا روغن بریز رب بریز توش بالای رب هم باز یا روغن بریز یا نمک درشو ببند هوا نکشه بزار جای خنک چند سال خراب نمیشه 

گروه آبی :وزن اول 80 وزن دوم77وزن سوم75،900وزن چهارم 75به هدف اولم رسیدم  هوراااااااا😍😍هدف دوم ونهایی 70من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

وقتی رب در حال جوشه بهش نمک اضافه کن

گروه آبی :وزن اول 80 وزن دوم77وزن سوم75،900وزن چهارم 75به هدف اولم رسیدم  هوراااااااا😍😍هدف دوم ونهایی 70من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
1628