2733
2734
عنوان

رفتم مغازه عطاری میگفت با ترکیب 38 نوع گیاه لاغری تضمینی! ماهی 2 3 کیلو

| مشاهده متن کامل بحث + 15030 بازدید | 77 پست
عزیزم سوخت وساز بدنت مشکل داره والا شوهرمن یه دیس برنج میخوره عین نی قلیونه 

سوخت و ساز چطور  درست میشه. ب خدا باشگاه رفتن سخته.

اصلا بعضیا ارثی چاقن

زندگی پر از درده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوخت و ساز چطور  درست میشه. ب خدا باشگاه رفتن سخته. اصلا بعضیا ارثی چاقن

نیلوفر جان، منم نمی تونستم باشگاه برم یعنی وقتشو نداشتم، به دکترم گفتم طوری رژیمم رو تنظیم کرد که نیازی به باشگاه نداشته باشم، البته بهم گفت که  اگه ورزش باشه بهتره 

2728
حذف وعده های غذایی کار درستی نیست چون کالری سوزی رو کم می کنه 

میدونی من همیشه خسته کار و بچه داریم. بعد از نهار میخوابم. اشکال از اینجاست. امثال من باید بدون نهار بخوابن و بعد از خواب پاشن نهار بخورن

زندگی پر از درده

ببخشید استارتر شما دنبال کم کردن بی دغدغه و بدون زحمتی

اول از همه برو باشگاه و ایروبیک

صبحها قهوه بخور

یه لیوان اب کرفس بخور

برو‌ دکتر رژیم اصولی بگیر

لاغری بجز این راهها وجود نداره

راحتم اعتماد نکن به این عطاریا مواد میریزن که لاغر شی درضمن این داروها همه مسهله

سوخت و ساز فقط با ورزش بالا میره

کتونی مناسب بپوش که پاشنه پات درد نگیره

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
نیلوفر جان، منم نمی تونستم باشگاه برم یعنی وقتشو نداشتم، به دکترم گفتم طوری رژیمم رو تنظیم کرد که نی ...

من پیاده میرم سر کار پیادهخ هم برمیگردم

زندگی پر از درده
2738

درضمن تاجایی که من میدونم ارشد داروهای گیاهی نداریم

یسری دوره ها هست که جهاد دانشگاهی میزاره ولی حتی اسمشو نمیشه کارشناسی هم گذاشت فقط یه مدرک میدن که این‌ دوره رو گذرونده

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
من پیاده میرم سر کار پیاده هم برمیگردم

پیاده روی قوانین خودشو داره

اولا باید خیلی تند باشه که ضربان قلبت بره بالا

دوما حداقل یک ساعت باشه

ثانیا کنارش باید رژیم باشه

یکی کدوم از شرایط بالا نباشه اصلا حساب نمیشه

خوب منم همینو میگم سوخت و ساز فقط با گیاه دارویی درست میشه

عزیزم، تغذیه و اصول کاهش یا افزایش وزن یه علم و رشته ی علنی بزرگ و گسترده اس، من بعد از مدت ها تحقیق و آزمون و خطا متوجه شدم که بهترین کار مشورت کردن و کمک گرفتن از افرادی هست که درسشو خوندن و علمش دارن سوخت و ساز یا متابولیسم بدن رو هم خودشون تنظیم می کنن 

دقیقا مثل من جندروز پیش مادرشوهرم گفت که وای نوه ام یعنی پسر خواهرشوهرم چاق شده زیاد میخوره من هم خیلی عصبانی شدم گفتم ازپسر تو یعنی شوهرم ببشتر نمیخوره اما شانس نداره چاق میشه صداش درنیومد چون پسر خودش همیشه میگه باید بخورید شما جون هستید با این حال که  شوهرم ۵۰ساله هست پسرخواعرشوهرم ۲۹ساله اش هست فقط من شنیدم خوردن صبخانه سوخت وساز بدن درست میکنه

2706