2726
عنوان

پاهای پرانتزی .. بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 36 پست
دکتر حتما ببرینش ورزشای خاص میدن من خودم 25 سالمه و اینجوریم خیلی ناراحتم

زانوهات پرانتزی؟؟ چند سانته فاصله اشون؟؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم اینجوریه😭

چند سانته فاصله اشون ؟؟🤔🤔

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2728
باید زودتر میرفته ک نرفته میترسه بره هم درمان نشه دیگ

روغن کنجد از زانو به پایین تا چهل شب چرب بشه چون استخون رو نرم میکنه،بعد ارتوپد فنی ی اتل مخصوص براش درست میکنه خودشون فشار اتل رو تنظیم میکنن یواش یواش جا میفته،صبحا فرنی سنجد کامل با مغز و پوست و گوشت به اضافه ی عسل میل بشه عالیه،در طب سنتی اسلامی ما بن بست نداریم برای درمان،موفق باشید