2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم انشالله

بسپر به خدا، درست از جایی که گمانش را نمیبرید به شما روزی میدهیم

این ایه قرانه و من بهش ایمان دارم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
بعدها می تونی شبانه و .... بخونی

باردار بشم دیگه فک نکنم بتونم بخونم 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
2738
سنت کمه حالا حالاها وقت هس هیچ وقت امیدتو از دست نده تو شهر شما همه دخترا قبل از ۲۰ سالگی ازدواج ...

تو شهر ما نه ولی توی اقوام ما اره 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
من ماه اولمه 

انقد زود نا امیدی بابا ول کن فک کردم حالا چند ماه انقدر از این علایم بارداری داشتم ولی الان با اینکه چند روز پیش پریود شدم فکر میکنم باردارم الان سه روز ک پریودیم تموم شده 

دو روز اخر پریودم ترشهات قهوه ای داشتم ک عادی نبود با اینحال اصلا نا امید نیستم 

تو شهر ما نه ولی توی اقوام ما اره 

من الان میخوام یه برنامه بذارم برا خودم خیلی گریه کردم الان بهترم سبک شدم باخودم فکر کردم خدایی که اون بالاهست حواسش به هممون هست وهرکسو تو بهترین شرایط هدیه میده میسپارم به خودش از امروز میرم ورزش دوچرخع سواری ورژیمم رعایت میکنم دکتر هم میرم هر چی خدا بخواد 😊

2706