2726
سلام من پریود شدم 😭😭😭😭

عزیزممم ناراحت نباش ایندفعه حتما باردار میشییییی

غذاهای خوب بخور بعد از تموم شدن پریودت کیت بگیر چیزای مفید بزار خونه مث موز پسته بادوم پیاز با غذاهاتون خیلی بخورین موقع تخمک گذاریت قبل و بعدش یه شب درمیون نزدیکی داشته باش انشالله که ماه دیگ خبر بارداریتو میدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همش فکرای بد میکنم دست خودم نیست فکر میکنم دیگه باردار نمیشم یااگه بشم خیلیی طول میکشه ازبس گریه کرد ...

ای بابا😔سنی نداری که،مواظب خودت باش بخدا هرچی فکرت داغون باشه بدتره

عزیزممم ناراحت نباش ایندفعه حتما باردار میشییییی غذاهای خوب بخور بعد از تموم شدن پریودت کیت بگیر چی ...

بنظرت برم دکتر من دکتر نرفتم همینجوری اقدام کردم البته پریودام منظمه وتقویت کردم ولی نشد وقتی افتادم خونریزی دلم شکست دنیا روسرم خراب شد خیلی دلم شکست

من خودمو باختم فک میکنم نازام خااااک توسرم عرضه ندارم 

عزیز من این چه حرفیه ازمایشات قبل از بارداری و دادی؟!اونارو بده گاهی یچیز کوچیک باعث میشن باردار نشین انشالله که اصن مشکلی نیست و باردار میشی بابا بد از یسال اینا اقدام اگ باردار نشی ممکنه یه مشکلی باشه این چه حرفیه

توروخداااا

آره بابا،الکی حرص نخور تا وقتی پریود نشدی امید داشته باش،من نمیدونم حاملم تازه واسه بچم میشینم نامه مینویسم😂تا این حد سرخوشم،الکی ناراحت نشین توروخدا،بهم روحیه بدیم

توروخداااا

اره کلا بدن بابدن فرق میکنه من دوبار بی بی چک گذاشتم منفی بود .بعد دوهفته میخاستم زعفرون بخورم .گفتم بار اخر هم بی بی میزارم منفی شد فردا زعفرون میخورم .که بی بی مثبت شد.خداروشکر عقلم رسید برای بار اخر بی بی گذاشتم

2706