2726

سلام دوستای گلم من 38هفته ویک روزم دکتر کپسول کرچک داده بخورم جون کار عقب افتاده دارم نخوردم ترسیدم زود درد بیاد سراغم الان بخورم چنوقت طول میکشه درد بیاد سراغم گفته روزی دوتا بخورم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا دکتر داد

چ عجیب ب من گفت اصلا این چیزا رو نخوریا 

صبر کن ب موقعش دردت میگیره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
من روغنش خوردم هفته 39 اثر نکرد اخرم سز شدم☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

من هفته 41 هم خوردم اثر نکرد.

حتی سرم فشار بهم زدن.

من داشتم اس ام اس بازی میکردم.

آخرشم سزارین شدم.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
من هفته 41 هم خوردم اثر نکرد. حتی سرم فشار بهم زدن. من داشتم اس ام اس بازی میکردم. آخرشم سزارین ش ...

منم خودم رفتم بیمارستان بستری شدم اصلا هم درد نداشتم تا صبحم قشنگ خوابیدم آخر اومدن کیسه ایمو پاره کردن یکم دردام شروع شد ک فهمیدن پسرم پی پی کرده سریع در عرض نیم ساعت سز شدم☹️☹️☹️☹️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
منم خودم رفتم بیمارستان بستری شدم اصلا هم درد نداشتم تا صبحم قشنگ خوابیدم آخر اومدن کیسه ایمو پاره ک ...

حداقل درد طبیعی نکشیدیم.

یه عده هستن هم درد طبیعی رو میکشن هم سزارین میشن.

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2706