2703
2553
عنوان

دکتر زنان در شمال تهران

658 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها کسی یه دکتر زنان معقول و درست که دلسوز باشه و پولکی نباشه و انسان باشه سمت میرداماد و قلهک و اینورا میشناسه؟ یه کم دورتر بودم اشکال نداره.. الان تا شهرک غرب دارم میرم خیلیییی دوره. دکتر میراسماعیلی.. خیلی ام تو نوبتم هر بار.. دکتر خوبیه فقط خیلی حرف نمیزنه.. هر بارم باید خلاصه حالتو شرح بدی انگار پرونده نداره ازت ☹️ممنونم 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو نت بزن نوبت دهی صارم دکترت رو انتخاب کن همه دکتراش عالین به اندازه هم وقت میذارن 

اگه قصد بارداری اینا داری برو پیش کرم نیا و نیک نفس اگه نه که همه دکترهای زنانش عالین

2714
رفتی پیشش؟ چطوریه؟ 

بله رفتم و راضی هستم

دکتر بیمارستان میلاد

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
دکتر ساغر صالحپور ، زعفرانیه ، خ الف ابدا پولکی نییت تشخیص درست  بسیار کار بلد و انسان شریف ...

ایشون پدر منو در آورد بیچارم کرد 

هم تشخیصش اشتباه بود هم اخلاقش

هم واسه من هم چند نفر دیگه اونجا یه عالمه اشتباه کرد یا دارو اشتباه مینوشتن ماما هاش ، یا خودش انقدر ۴ تا ۴ تا مریض تو اتاق بود اشتباه میکرد 

ایشون پدر منو در آورد بیچارم کرد  هم تشخیصش اشتباه بود هم اخلاقش هم واسه من هم چند نفر دیگه ا ...

من واسه بارداریم پیش دکتر برکتی رفتم کارش عالیه ، مطبشم خوبه خوب نوبت میده اصلا اذیت نمیشی. http://drbarekati.com/ سایتم داره تو اینستاشم هرچی بپرسی بهت میگه بدون ویزیت

2706