2726
عنوان

عزیزانم کسی تعبیر خواب بلده

116 بازدید | 18 پست

سلام . دم صبح خواب میدیم یه مرد اومده انگار جن بود و کافر خیلی زشت بود . من رفتم مفاتیح اوردم شروع کردم به به قران خوندن بعد وقت نماز که شد گفتن که جن مسلمون شده قیافشم خوب شده بود رفتم پیشش نشستم گفت مناجات حضرت علی بخون همون مولا یا مولا . خواب عجیبی بود بعد یع دعایی بود که نوشته وقتی معجزه ای از طرف خدا رخ میده بخونید ولی الان متنش یادم نیست . تو رو خدا هر کی بلده بیاد تعبیر کنه.

الهی آن ده که آن به.

من خودم مناجات حضرت علی خیلی دوست دارم وقتی خونده میشه ناخواداگاه گریه میکنم . بماند این چند روزه کفر گفتم ناشکری کردم ولی بعدش پشینون شدم از خدا معذرت خواهی کردم

الهی آن ده که آن به.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم مناجات حضرت علی خیلی دوست دارم وقتی خونده میشه ناخواداگاه گریه میکنم . بماند این چند روزه کف ...

خب حتما بخاطر همین بود که اول کفر گفتی بعدش توبه کردی من اگ بودم مناجات امیرالمومنینو میخوندم

ولی عجب خوابی دیدی ترسیدم

2728

عزیزم تعبیر که نمی‌دونم ولی جن همیشه نماد ترس های ما از ناشناخته ها وزشتیها بدی هاست انشاالله تعبیرش خیر هست احتمال خیلی زیاد شما کسی رو تحت تاثیر قرار میدید وتوی زندگی کسی تاثیر مثبت دارید واز شروبدی بسوی خیر هدایتش میکنید 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
عزیزم تعبیر که نمی‌دونم ولی جن همیشه نماد ترس های ما از ناشناخته ها وزشتیها بدی هاست انشاالله تعبیرش ...

من نامزدیم به خاطر بچه سابق همسرم بهم زدم که بره به خاطر بچش . هنوز غم تو دلمه 

الهی آن ده که آن به.

پاک کن تاپیکتو این خوابارو هیچ وقت جایی نگو خدا توبه تو پذرفته

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

قرار بود بعد صفر عروسی کنیم  که بچش افسردگی شدید گرفته بود یا باید منو انتخاب میکرد یا بچش . کاری کردم ازم متنفر بشه دوباره برگرده و با زن قبلیش عقد کنه

الهی آن ده که آن به.
قرار بود بعد صفر عروسی کنیم  که بچش افسردگی شدید گرفته بود یا باید منو انتخاب میکرد یا بچش . کا ...

واقعا افرین به معرفتت خیلی عاقلی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
قرار بود بعد صفر عروسی کنیم  که بچش افسردگی شدید گرفته بود یا باید منو انتخاب میکرد یا بچش . کا ...

ایول خیلی کار خوبی کردی ان شالله یکی بهتر گیرت میاد خدا جواب مهربونیتو میده

2706