2737
2734
عنوان

حالم خرابه😭غریبی خیلی سخته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت میخواد تو عادت کنی عزیزم منم راه دورم ۱۴۰۰ تا فاصله دارم با خانوادم. اگه زود به زود بری هیچ وق ...

دقیقا.الان منو همسرم تو فکررفتن از ایران هستیم.به این قضیه فکر میکنم که یه روز تو کشور غریبه هستم میترسم..اینجا را که الان ساکن هستم رو شهر خودم میدونم و هیچگاه فکر نمیکنم غریب هستم.همسایه ها همه فارس زبان و همه یک فرهنگ .دنیا خیلی فرازو نشیب داره 

2728

منم شهر غریب خیلی سخته ولی من راضیم حالا میگم دفعه بعد انشالله انتقالی رو دور تر هم میدن میریم یه شهر دیگه😄

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

بچسب به زندگيت

اگه دل بدي به خونه زندگيت

كمتر دلتنگ ميشي

خداروشكر هفته يكبار خانوادت رو ميببني

من خوب دركت ميكنم

خودم كه تازه ازدواج كرده بودم

شبا گريه ميكردم كه چرا خونه ي پدريم نيستم

پيجاي روزمرگي خانوماي كدبانوي اينستا رو ببيني و ايده بگير ازشون

در وجودت هزاران استعداد و هنوهست كه بايد كشفشون كني و ازشون لذت ببري

از قدرت زنانت استفاده كن

و هيييييچوقت اجازه نده همسرت متوجه شه نقطه ضعفت خانوادت هستن چون ممكنه يه وقتايي بعنوان اهرم فشار ازش استفاده كنه

توهم مثل خواهر كوچيكترم گوش بده به حرفام و بهشون فكر كن

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
2738

۱۹ سالته هنوز کوچولویی، هفته ای یکبار دیدن خانواده بعد از ازدواج خیلی هم عالیه...سعی کن از سیاست های خانم های اینجا یاد بگیری که چطور زندگی و شوهرتو اداره کنی.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
بچسب به زندگيت اگه دل بدي به خونه زندگيت كمتر دلتنگ ميشي خداروشكر هفته يكبار خانوادت رو ميببني م ...

مرسی واقعا..حق باشماس.الانم‌شوهرم میدونه نقطه ضعفم اونان،برا همین اینجوری رفتار میکنه.

میشه درخواست دوستیمو قبول کنین؟من گاهی مزاحمتون‌بشم راهنماییم کنین؟

مرسی واقعا..حق باشماس.الانم‌شوهرم میدونه نقطه ضعفم اونان،برا همین اینجوری رفتار میکنه. میشه درخواست ...

باشه عزيزم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
چ زندگی؟مادرم همین ۲ماهه زنگ میزنه میگه پشیمونم ک چرا جلوی ازدواجتو نگرفتم دخترمو بردن دلم خیلی شکس ...

عزیزم منم ازدواج کردم وفردای عروسی اومدم شهر غریب و تنها زتدکی میکنیم الان ۳ ساله باید استقلال داشته باشی مگه میشه دائم چسبیده باشی به خانوادت.درسته سخته ولی غیرممکن نیست بچسب ب زندگیت این فکرهارووهم نکن این حجم وابستگی اصلا خوب نیس

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
دقیقا.الان منو همسرم تو فکررفتن از ایران هستیم.به این قضیه فکر میکنم که یه روز تو کشور غریبه هستم می ...

اره بابا دلتنگی چیه ارم عادت میکنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
۱۹سالمه.شوهرم نمیزاره.فقط هفته ای یکبار😔

هفته ای یه بار میری دیدنشون ومیگی دوری؟من میام گاهی ۳ماه میشه نمیرم خونمون الانم باردارم وتنها خیییلی به خودت سخت میگیری 

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2706