2703
2553
عنوان

حالم خرابه😭غریبی خیلی سخته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 80 پست
دقیقا منم از خونوادم دورم ولی همیشه اینو در نظر دارم شوهرم هدیه خدا به منه عاشق زندگیم و شوهرم هستم ...

اخی منم برات خوشحالم عزیزم الان مادرم عاشق شوهرمو بچه ها دعاونین خدابه من یه هدیه دگه بده خ دوسدارم نی نی دارشم اونم دختر که همدمم بشه

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
خانوادم رفتار شوهرمو دیدن حساس شدن  چون رفت و امدمو محدود کره ب نظرت حق ندارن؟

شوهرت میخواد تو عادت کنی عزیزم منم راه دورم ۱۴۰۰ تا فاصله دارم با خانوادم. اگه زود به زود بری هیچ وقت دلبند به زندگی متاهلیت نمیشی.سعی کن خانوم خونت باشی گلم انقد فک نکن به خونه پدری من الان عادت کردم و سه ماهی یه دفه میرم پیش خانوادم به شدت احساساتی هستم ولی خب میگم اونایی که خارجن چی پدرو مادر ندارن؟؟؟ یا خدایی نکرده کسایی که پدرومادراشون فوت کردن چی؟؟ الان هر روز تصویری با خانوادم حرف میزنم و خونه زندگیم دوست دارم. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عادت میکنی یکم بگذره

ولی مامان من هنوزم بعدچندسال لحظه جدایی گریه میکنه

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
اره خیلی نزدیکم به خانوادم،۷۰۰کیلومتره فقط فاصلم🤔 کاش بچه نمیفرستادن خونه بخت فقط،بزرگترین ظلم و خ ...

اصلا ناراحت نشدم از حرفت

چون خودم حس میکنم بچم چون نیاز دارم ب محبت پدر مادرم.خانم من ۱۶ سالگی ازدواج کردم!۳سال عذاب کشیدم الان با عروسی کردنم همه چی اوج گرفته.خانوادم تازه پشیمونن اما چ سودی داره

خدا واس هیچکس نیاره

مجردای شوهر دوسته نی نی سایت از من عبرت بگیرن.

2714
اخی منم برات خوشحالم عزیزم الان مادرم عاشق شوهرمو بچه ها دعاونین خدابه من یه هدیه دگه بده خ دوسدارم ...

ممنونم دوست عزیزم.انشاالله که زودتر به اونچه دوسداری برسی .دختر شادی دل باباهاس.

منم غریبم.خیلی سخته.بااینکه بچه دارم دلتنگیم بیشتره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اصلا ناراحت نشدم از حرفت چون خودم حس میکنم بچم چون نیاز دارم ب محبت پدر مادرم.خانم من ۱۶ سالگی ازدو ...

افرین که حقیقت بینی عزیزم

کاری که شده،کنار بیا با شرایطت

سخت بگیری سخت میگزره این و یادت باشه

🧿
چطور جذبش کنم؟اصلا سیاست بلدم نیستم..یکم توضیح میدی؟مثال میزنی؟

من همسر مردي شدم كه حاضر بود پا رو دين و دنيا بزاره بخاطر خانوادش

مثلا من گوشي نداشتم اون واسه خواهر مادرش ميخريد

ميدووونست من ندارم،ولي اونا براش تو اولويت بودن

تو اين ٤-٥سال هيييچوقت رو اين قضيه حساسش نحردم كه اره تو خيلي خانوادت برات مهمن،هميشه عادي رفتار كردم با اينكاراش

سعي كردم بسمت خودم جذبش كنم

خيلي افسرده بودم و گريه ميكردم

خودمو تبديل كردم به يه دختر خيلي شاد

از سركار ميومد بساط شامو حاضر ميكردم

بلافاصله تنقلات مياوردم سريال دانلود ميكردم تا نصف شب ميديديم

يه شب ديگه برنامه پياده روي ميچيدم

يه شب ديگه پارك

هر روزش با من متنوع بود

بهش خيييلي محبت كردم

گذاشنم كنارم ارامش بيگيره

دقت كردم ببينم از چي ناراحت ميشه دقيقا همون كارا رو حذف كردم

الان جوري شده كه بدون من اب نميخوره

من خيلي واسه زندگيم تلاش كردم

چون خانوادش نميخواستن بزارن زندگي كنيم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

ببین‌ ب نظر من مهم ترین دلیلش اینه ک مامانت داره بیتابی میکنه اون باید محکم باشه و الگوی تو باشه دیگه حالا ک راه دور رفتی و ازدواج کردی نباید بگه اشتباه کردم

تو هم خوب روز اول میدونستی ک باید بری راه دور و با چشم باز ازدواج کردی

منم دورم با این تفاوت ک تو نزدیک تری و هفته ای یک بار میری پیش خانوادت من حدود ۱۵۰۰ کیلومتر دورم و سالی ۳ ۴ بار میرم

توی غریبی حامله شدم الانم دارم بچم رو تک و تنها فقط با کمک شوهرم بزرگ میکنم چون ما جفتمون غریبیم

قوی باش شرایطیه ک هست و نمیشه تغییرش بدی

از همه مهم تر باید مادرت قوی باشه

من مامانم از دلتنگی گریه میکنه اما من بهش زنگ میزم میگه مامان ن اینکه شوهرت رو تنها بزاری بیای ها بمون سر زندگیت انشالله با هم بیاین پیشمون 

2706