2726
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 38073 بازدید | 166 پست

عزیزم شما از لحاظ شرعی و قانونی هیچ کار خلافی نکردی که...ب این فکر کن که خدا قهرش بگیره دیگ مادر نشی.یه جشن عروسی اصلا ارزشش نداره .همین مردم که میگی از حرفشون میترسم چند سال دیگه مشکل داستی بچت نشد باز برات حرف در میارن .همون مادرشوهرت بدتر از همه میشه....کنایه اون بدتره تا الان ک میتونید جوری بین خانواده ها جمعش کنید ک کسی هم نفهمه.

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
نخیر دختر همسایه ما الان بچه هم داره و همه همیشه میگن مامانش موقع عروسی این تو شکمش بود

شما دیگه خیلی حساسید رو مردم و تاریخچه زندگی شون

نمیدونم شاید بسته ب محل زندگی این چیزها هم فرق بکنه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما دیگه خیلی حساسید رو مردم و تاریخچه زندگی شون نمیدونم شاید بسته ب محل زندگی این چیزها هم فرق بکن ...

دخترش هم سنه منه ولی من همیشه شنیدم که اینو میگفتن برا همین میگم که هیچ وقت این جا نمی افته که تو عروسی بجه تو شکم باشه

فقط خدا 
2728

وا!

این دوره زمونه که اصلا بدی نداره تو عقد حامله شدن.

فقط خوششششششحال باش.

به سقط فکرم نکن که خییییلی نکبت میاره. ندیدم کسی سقط کنه و رنگ خوشی تو زندگیش ببینه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

به همه بگین چون تنبلی داشتین دکتر گفته بود جلوگیری نکنید😁

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

عزیزم بهت تبریک میگم بابت مادر شدنت

میدونم بهت استرس وارد شده

ولی اگر بخای بخاطر مردم زندگی کنی

هیچوقت طعم‌ خوشی رو نمیچشی

الان بری سقط کنی که مردم راضی باشن

چند سال دیگه باردار نشی

همین مردم شوهرتو‌ تشویق میکنن طلاقت بده

میدونم که خیلی از برنامه هات بهم میخوره

ولی برو سر زندگیت و توکل کن بخدا

منکه 6 سال ازدواج کردم و بچه دار نشدم تا الان حاظر نیستم جای اسی باشم وای برام تصورش وحشتناکه که همه بفهمن چون جو خانواده ما اینجوریه. ولی اگه جو اینجوری ندارید زود عروسی بگیرید با یه شب سروتهشو بیارید 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

نگران نباش استارتر منم عقدیم و باردار

اولش حس و حال تورو داشتم میخواستم سقطش کنم ولی بعد پشیمون شدم الانم 16هفتمه😉انشاءالله بچت سالمه و همه کاراتون جورمیشه و سریع میرن خونه خودتون.برا منم دعاکن بچم سالم باشه😔

بیاید برای سلامتی و خوشبختی هم دعا کنیم❤
تو پس حالمو درک میکنی این گریه ها رو بچه اثر میزاره؟ 

ببین یه نماز استغاثه به حضرت زهرا بخون... نه مادرت نه مادر شوهرت... هیچکس هیچ کاری, نمیتونه بکنه... حضرت زهرا یه جووووووری جوووورش میکنه نفهمی چی شد

حرص نخور

هززززااااارررررر بار بهت تبریک میگم

الهی که قدمش مبارکه

مبارک مبارک بوس بوس

نی نی سایتی ها

به افتخار مامان جدید سایت

یه دست و جیغ و هورااااااااااااااا

گلم قصدم سرزنش نیست اما یه دلیل که میگن رابطه کامل تو عقد نه همین استرسا هست

اصلا به دلت بد راه نده از اون جایی که تنبلی هم داری خیلی جالبه با جلوگیری باردار شدی

کاش به سقط فکر نمیکردی برای تبلی تخمدانت میگم،زودتر برو سر خونه زندگیت ،اینطوری از خیلی چیزا و برنامه هات باید بگذری

عزیزم بهت تبریک میگم بابت مادر شدنت میدونم بهت استرس وارد شده ولی اگر بخای بخاطر مردم زندگی کنی ه ...

آره بابا

خلاف شرع که نکردی

چرا باید سقطش کنی

نعمت از نظر تو چیه استارتر

غیر از یه بچه سالم و باهوش

مطمئن باش6سال دیگه که مثل بزغاله جلو پات جست و خیز میکنه تو خیابون و تو پشت سرش راه میری به خودت میگی... چطور میخواستم این فرشته رو بکشم... خدارو شکر بخاطر حرف مردم خر نشدم

ببین یه نماز استغاثه به حضرت زهرا بخون... نه مادرت نه مادر شوهرت... هیچکس هیچ کاری, نمیتونه بکنه... ...

مرسی عزیزم از دلگرمیت انشالله به خواسته های دلت برسی برام دعاکن 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
منکه 6 سال ازدواج کردم و بچه دار نشدم تا الان حاظر نیستم جای اسی باشم وای برام تصورش وحشتناکه که همه ...

اره دقیقا ما هم خیلی بد میدونیم اما خیلی فرهنگا رو میبینم براشون عادیه تو عقد باردار میشن

تازه من ازدواج کردم خجالت میکشیدم بابام فهمید حاملم چه برسه عقد بودم و تو خونه خودش

2706