2726
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 38056 بازدید | 166 پست
مبارکت باشه عزیزم برای منم دعا کن اینروزا حالم خوب نیس کاش حداقل مامانم پیشم بود 

فدات،نی نی شماهم مبارک باشه،انشالله سالم بیادبغلت،تاموقع عروسیت استرس داری ولی بعدش یادت میره که توعقدحامله شدی فقط منتظردنیااومدنشی،بزاربچه شروع به حرکت بکنه اونوقت که میفهمی داری مادرمیشی،اتشالله حال دلت زودخوب میشه

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کجا هفته را حدس می‌زنی  سقط نکن  نگهش دار مثل کوه قوی باش  مال خودتون دوتاست&n ...

دکتر رفتم یکشنبه هم باید برم سونو

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
2728
فدات،نی نی شماهم مبارک باشه،انشالله سالم بیادبغلت،تاموقع عروسیت استرس داری ولی بعدش یادت میره که توع ...

راست میگی من کله صبح بچه بیست هفتم انقدوول خورد کلی ذوق کردم خندم گرف..

دستمو گذاشتم روش اولینباره حرکتشم بادست حس کردم...واای

رسمه گلم

چ رسم جالبی😉😅ای کاش ماهم داشتیم منو و شوهرم ک تو عقد خیلی اذیت شدیم... هرچند ما کارمون کردیم اما خونه مادرشوهرم قایمکی وقتی مامانم فهمید قیامت کرد تا جایی ک انداخت بیرون منو از خونه همه فهمیدن چیکار کردیم شوهرم تا ی ماه نذاشت برم خونمون تا مامانم اینا اومدن دنبالم چقدر جنگ شد اون موقع خدا ببره اون روزا و نیاره☹️☹️☹️☹️☹️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
مامانت كربلا ئه؟  اگر شوهرت پشتته ناراحت نباش

آره مامان بابام یک هفته پیش رفتن کربلا منم دقیقا از روز بعدش که رفتن فهمیدم باردارم 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
راست میگی من کله صبح بچه بیست هفتم انقدوول خورد کلی ذوق کردم خندم گرف.. دستمو گذاشتم روش اولینباره ...

ای جانم پسره یادختر؟وقتی تحرک دارن بهترین حس دنیاس،انشالله هرکسی منتظرنی نی هس بزودی این حس تجربه کنه

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
چ رسم جالبی😉😅ای کاش ماهم داشتیم منو و شوهرم ک تو عقد خیلی اذیت شدیم... هرچند ما کارمون کردیم اما خ ...

شهرستان ما قائن هست اطراف که خود مادر زن باید بره جا بندازه.قبلش گواهی میگیرن میگن دیگه زنشه اختیاردارشه

الهی آن ده که آن به.

من توعقدباردارشدپ مثل احمقاپشیمونم چرامراسم نگرفتم..ولی نگهش داشتم😍

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
ای جانم پسره یادختر؟وقتی تحرک دارن بهترین حس دنیاس،انشالله هرکسی منتظرنی نی هس بزودی این حس تجربه کن ...

گل پسره...

هفته شونزده رفتم گفتن دختره،باهاش صبت میکردم میگفتم دخمل ناسم..

حالا میگم جااان...یوقت پسرم افسردگی نگرفته باشه

اینجوری میگفتمش دخمل دخمل میکردم 

2706