2726
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 38052 بازدید | 166 پست
تو عقد حامله شدی؟

نه بابا دورم عقب افتاده بوده فک میکردیم حامله ام در حالی که خدارو صدهزار مرتبه شکر حامله نبودم خخخ اره فکرشو کن هنو دختر باشه وبا ... باشه ادم از اون طرفم مادر بشه 😐 یعنیا مامانم هردومونو میکشت 🙈🙈🙈

میگفت اول زندگیتونه سقط کنین  گفت یه جا میشناسم آمپول سقط میده خودم براتون میگیرم و ازینحرفا&nb ...

وای چقدرسنگدله،،،،من شوهرم فهمیدخیلی خوشحال شدمن وقتی تست زدم دیدم متبته گریه میکردم زنگ زدم بهش همش میگفت خداکنه درست باشه،وقتی گفتم سقط اونقدرعصبی شد،،من چون نمیدونستم حاملم خیلی چیزاخورده بودم واسه اینک پریودشم حتی رفتم دکترگفت ویتانین دی کمه امپول داد،واسه همین سریع رفتم سوتوکه ببینیم بچه مشکل نداشته باشه وقتی شوهرم فهمیدسالمه رفت کل سونوگرافی روشیرینی داد،اونحاعصباتی بودم ازدستش چون من توچ فکری بودم اون توچ فکری،ولی الان واقعاخوشحالم ازاینک پسرم دوماه دیگ بدنیا میاد

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفت اول زندگیتونه سقط کنین  گفت یه جا میشناسم آمپول سقط میده خودم براتون میگیرم و ازینحرفا&nb ...

همین مادرشوهر فردا باردار نشی هزارتا زر میزنه

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
2728
وای چقدرسنگدله،،،،من شوهرم فهمیدخیلی خوشحال شدمن وقتی تست زدم دیدم متبته گریه میکردم زنگ زدم بهش همش ...

مبارکت باشه عزیزم برای منم دعا کن اینروزا حالم خوب نیس کاش حداقل مامانم پیشم بود 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
یک سال 

عزیزم نگران نباش

بچه خیلی شیرینه

تو فقط خودتو شوهرتو بچتو ببین خانواده سه نفره،مادرشوهروفامیل چیه!؟

اصلا گیرم هنو مادرشوهرت به چیزم بگه تو خانم خونواده تونی مامان بچتی نذار کسی حرفی بزنه،به کسی ربطی نداره هنو شوهرتم ترغیب کنش بگو من دوسش دارم،حس میکنم خدا صلاح دونسته داه بهمون،یوقت حرفای مامانت روت تاثیر نذاره؟گناهی کنی؟

اینجوری شوهرتو قویش کن که همراهت باشه

اره . اخه تو شهرستان ما رسمه به محض این که عقد کننن شب پسر باید بره خونه بابای دختر . براشون جا بندا ...

واقعا؟ تو خونه پدرزن؟ چجوری روشون میشه؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
اخه تو این جوجه رو ببین..چه فرقی میکنه الان بکشمش یا 6 سال پیش سقطش میکردم؟ قربون قد و بالاش برم که ...

چه نازه ماشالله خدا حفظش کنه عزیزم 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
2706