2726
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 38073 بازدید | 166 پست

به خدا یه حکمتی داشته . برکت میاد تو زندگیت نگهش دار. عروس های عمه من همه تو عقد حامله شدن همشون نگه داشتن تازه تو روستا زندگی میکنن . چه قدر عمه هام بعدش فهمیدن خوشحال شدن که زودتر نوه دار شدن. 

الهی آن ده که آن به.
چون هنوز کسی نمیدونه جز مادرشوهرم صبرکردم مامانم از سفر بیاد 

دیوانه خوشحال باش..تنبلیتم با بارداری درمون میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوخی عزیزم منم دکتر گفته بود بدون درمان باردار نمیشی تنبلی و کیست و این چیزا ولی با همون بار اول تو ...

تو پس حالمو درک میکنی این گریه ها رو بچه اثر میزاره؟ 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
2728
به خدا یه حکمتی داشته . برکت میاد تو زندگیت نگهش دار. عروس های عمه من همه تو عقد حامله شدن همشون نگه ...

چه پسرعمه هایی 😂

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

من دو بار سقط کردم چون شرایط مالی هم نداریم اگه شرایط مالی داشتیم عروسی هم نمیگرفتم حتی حاضر بودم نگه دارم بچه رو بعد تو عروسی ام بچه امم بود خیلی بیشتر دوست داشتم ولی خب نداریم اگه پول دارید سقط نکن 

حالا دوست داشتی ازدواج میکردی به خاطر تنبلیت باردار نمیشدی چند سال آواره مطب دکترا بودی!خداروشکر کن ...

واقعا راست میگی عزیزم

منتظر بچه موندن با هزار جور فکر و خیال و خرج و مخارج خیلی سخته

اصلا با بارداری تو عقد قابل مقایسه نیست

استارتر خوشبحالت

برای من دعا کن بچم بمونه 😢😢

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

من شنیدم زنه هشت ماهش بوده و عروسی گرفتن

یعنی تا این حد

نمیدونم لباس عروس بارداری هم بود عایا؟؟

سریع بعد صفر جشن بگیرین و بقول دوستمون بگین بچه زود بدنیا اومده

بارداری....خوشحالی....نصیب همه ان شاءالله
تو پس حالمو درک میکنی این گریه ها رو بچه اثر میزاره؟ 

اوه تازه 6 هفته ای هیچ اثری نمیزاره کو تا 9 ماه..وقت داری جبران میکنی با قران خوندن یوگا 

من هر روز مدیتیشن میکردم باور میکنی مامانم میگفت انگار نه انگار بچه چله ای تو خونه اس بیدار میشد یه منگ کوچولو میداد که یعنی گشنه اس اینقدر صبور بود بچم...منم خیلی استرس داشتم تو بارداریم هم مسائل مالی هم ویار شدید هم اینکه تا 7 ماهگیش هر دفعه دکتر میرفتم یه چیزی میگفتن که بچه نمیمونه...خیییییییلی گریه میکردم

ادم باید بارداری ارومی داشته باشه ولی وقتی نمیشه توکل به خدا

یه چیزی میگم خودت میدونی باز. سقط جنین مثل قتل کامل انسانه.بعدش تا آخر عمر ی روز خوش نمیبینی. زیاد د ...

خواهر منم تو عقد سقط کرد بعدش پشیمون شد همش میگه اگه نگهش میداشتم الان ۲ ساله ش بود.تازه خانواده ما خیلی روشن فکرن اصلا سرکوفت نمیزنن .ولی خواهرم پشیمونه

الهی آن ده که آن به.
2706