2726
عنوان

تو عقد باردار شدم همش دارم گریه میکنم

38057 بازدید | 166 پست

نیاین بگین مواظب نبودی و فلان تاپیکهای قبلیم توضیح دادم مامانمم نیس باهاش صحبت کنم خواهرم ندارم شوهرمم تلاششو میکنه آرومم کنه ولی نمیتونه میترسم سقط کنم چون میگن تو سقط اول ممکنه سخت باردار بشی من تنبلی تخمدان هم دارم میترسم بااین همه گریه و غصه بخام نگه دارم بچه کاریش بشه 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

چرا مراسم ازدواجتونو جلو نمیندازی

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

اوخی گوگولی مبارکههههه😍😍😍

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا مراسم ازدواجتونو جلو نمیندازی

چون هنوز کسی نمیدونه جز مادرشوهرم صبرکردم مامانم از سفر بیاد 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

ب نظرم زودتر ازدواج کنین، فوقش میگین بچه یکی دوماه زودتر دنیا اومد. تبریک میگم خانومی، اصلا ب خودت استرس نده

من دیروز از درد سقط فقط جیغ میزدم. 

تو ارامش خودتو حفظ کن و سعی کنین یا زودتر مراسم ازدواج بگیرید یا اینکه برید ماه عسل. برای عکس و کلیپ عروسی هم می‌تونی بعدا یه اتلیه و ارایشگاه فرمالیته بری

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

اوخی عزیزم منم دکتر گفته بود بدون درمان باردار نمیشی تنبلی و کیست و این چیزا

ولی با همون بار اول تو عقد🙈

ما که رفتیم سر خونه زندگیمون با هزار تامشکل و الان خیلی هم خوشحالیم

من از کنایه مردم میترسیدم شوهرم گفت بگو هر کی هر چی تا حالا برات میاورده دیگه نیاره مردم کی ان😀

ایشالا که تو هم بتونی نگهش داری دیگه اومده دیگه قدمش سر چشم

نامزدی بعد عقد و عروسی این چیه دختر خونه باباشه بعد ...معذرت میخوام 

همه همینن گلم ها دارم به رسم بد و این مشکلاتش اعتراض میکنم

بابا مرده کارشو میکنه دیگه میگه خرج عروسی و زندگی چرا بدم

اصلا بش فک میکنم مخم سوت میکشه

تو خونه پدر باشی زن کسی دیگه باشی بره بیاد حامله کنه 

عزیزم مراسم ساده بگیر بعدا اگر مسئله پوله وقتی جور شد اتلیه و اینا برید بعد زایمان 

استرس نده بخودت 

اصلا هم سقط نکنیها

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706