2726
عنوان

خانمهایی که تنبلی تخمدان داشتید وداروی شیمیایی خوردیدبیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 63 پست
اره منم ال دی خوردم خوب شدم

بچه هم داری؟ اخه من توی اقدامم خب ٣ماه ال دی بخورم بچه دارشدنم باتاخیرمیشه 😢

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
من مخالف طب سنتی نیستما ولی خدایی این الان از رو علمه امضاتون؟منی که دو تا دونه خرما میخورم گرمیم می ...

اون پی سی ا دیگه چیه؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون پی سی ا دیگه چیه؟

همون پلی کیستیک اواری یا تخمدان پلی کیستیک یا همون تنبلی تخمدان

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2728
من مخالف طب سنتی نیستما ولی خدایی این الان از رو علمه امضاتون؟منی که دو تا دونه خرما میخورم گرمیم می ...

اتفاقا بعضی چیزاش مثلا حدف لبنیات و ... درسته ولی اینکه حتما کسی گرمی بخوره نه

دقیقا حرف شما که گرمی برای همه کارساز نیست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ن فعلا نمیخام اقدام کنم

من رفتم حجامت ریرش موهام خوب شد اصلا علائم تنبلی تخمدان رو ندارم موی زائد وریزش موی مردانه و... فقط پریودم باتاخیره توی سونو مشخص شد کیستهای ریز  دارم

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
اتفاقا بعضی چیزاش مثلا حدف لبنیات و ... درسته ولی اینکه حتما کسی گرمی بخوره نه دقیقا حرف شما که گرم ...

منم نگفتم همه ش غلطه گفتم نمیشه بدون اینکه دقیقا بدونی مریض مشکلش چی هست کامل و دقیق و طبع خودش چیه و هزار داستان دیگه براش نسخه بپیچه که اونم همه ی سردیجات حذف بشه و کلا گرمی مصرف بشه!!که فکر کنم این روش اصلا هر آدم سالمی رو هم نابود بکنه تعادل همه جا باید باشه

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
منم نگفتم همه ش غلطه گفتم نمیشه بدون اینکه دقیقا بدونی مریض مشکلش چی هست کامل و دقیق و طبع خودش چیه ...

پن خودم به محص اینکه عسل و دوسین میخوردم انقدر که گرم بود و طبع خودمم گرم دیگه ادرارم مثل اب جوش میومد!

تازه دو سه بار خوردم!

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

چه تبلیغی 😂😂😂 چیش به من میرسه که بخوام تبلیغ کنم  خیلیا هم نتیجه گرفتن معلومه چقدر هم قبول دارید 

🤍
مثل اسفند دود می‌کنی فقط باید مواظب باشی خیلی داغ

ن منظورم اینکه چون واسه عفونت خوبه بذارم اون قسمت ؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2706