2733
2734
چی؟؟ ۲۳ میلیون هر یک میلیونی معادل ده تا صد هزار تومنی هست یعنی ده تا هزار ریالی خخخخ

ده تا یک میلیون ریالی نه هزار ریالی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقا این راهنمایی جامع من

میشه 23میلیون و چهارصد هزار ریال

دو میلیون و سیصد و چعل هزار تومان

2340 تا هزار تومن

1170 تا دو هزار تومنی

468 تا پنج  هزار تومنی 

234تا ده هزار تومنی

47تا پنجاه هزار تومنی ده تومن کم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اقا این راهنمایی جامع من میشه 23میلیون و چهارصد هزار ریال دو میلیون و سیصد و چعل هزار تومان 2340 ...

و 23تا صد تومنی چهار تا ده هزار

2738
۱۸ سالمه ولی عرب هستم یکم حساب ها فرق داره بخاطر همین 😂😂

منم عربم عزیزم همیشه اینجوری بخون :۲۳ میلیون که ۶ تا صفر داره همون ۲۳ میلیون ما عرباس ثلاث و عشرین ملیون 

زندگیم پسرم ودخترم  
2706