2726
عنوان

آخرش استرس منو میکُشه

138 بازدید | 12 پست

پسرم نصفه شبی یهویی تب کرد چون چندسال پیش تشنج کرده دیگه وقتایی که تب میکنه من از استرس میمیرم به خدا خستم از استرس.

دعاکنید که دیگه بچم تب نکنه 😭😭😭

دکتر ببر و ساعت بذار تند تند تبشو چک کن اگر نرمال بود یا خیلی بالا نبود و کنترل شد دیگه نگرانی نداره

الان مطبهای شبانه روزی باز هستن اگر هیلی نگرانی

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

علت اصلیو پیدا کنید اول چکاپ کامل بدید بعدم ببریدش متخصصای مختلف مث قلب گوارش یا هرچی

شاید یه چیز کوچیک باشه شایدم اصلا روحی باشه هرچی باشه علتشو ک پیدا کنید قابل درمانه 

پیش متخصص طب سنتی هم ببریدش

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...
خودم همه چیز در موردش میدونم اما استرس تشنج دست بردارم نیست الانم دیازپام بهش دادم

بچه چند سالشه دیازپام بهش میدید!!!!ای خدا!!!اینطوری اگ مشکلی باشه فقط اینقدر روش سرکوب میذارید تا بدتر شه مث یه زخم کوچیک ک هی بزرگ تر شه!

علت اصلیو پیدا کنید اول چکاپ کامل بدید بعدم ببریدش متخصصای مختلف مث قلب گوارش یا هرچی شاید یه چیز ک ...

دلیلش رو میدونیم یا دندون دراورون یا سرماخوردگی به همین سادگی برای یه چیز کوچیک تب میکنه و بدنش واکنش نشون میده خداروشکر چهار ساله که دیگه تشنج نکرده اما من موقع تبش مثل روز اول استرس دارم

بچه چند سالشه دیازپام بهش میدید!!!!ای خدا!!!اینطوری اگ مشکلی باشه فقط اینقدر روش سرکوب میذارید تا بد ...

سرخود که دارو نمیدم فوق تخصص مغز واعصاب دارو داده گفت به هر دلیلی تب کرد اول پروفن ودیازپام بده بهش تا کنترل شه بعدم ببرش پیش دکتر اطفال

دلیلش رو میدونیم یا دندون دراورون یا سرماخوردگی به همین سادگی برای یه چیز کوچیک تب میکنه و بدنش واکن ...

استرس ک داره 

ولی بی دلیل نیست اگ بخاطر اینایی ک میگید باشه بدنش ضعیفه و ویتامینی چیزی کم داره ک اینقدر کم مقاومته 

ولی از اینجور چیزا بهش ندید ببریدش پیش بهترین متخصص نوزاد شهرتون 

این چیزا فردا روش تاثیر بد میذاره گناه داره 

انشالله زود خوب شه