2737
2734
من هیچی نگفتم هرچی میخواد میگه 

ساعت ۶ از قیافه میگی بعدم سر کار میذاری ...حرمت قاعل نیستی ب کسایی ک اومدن تاپیکت...یا حرف نزن یا وقتی میزنی عین ادم بزن....روز خوش...بچه ننه ی بیچاره ک نی نی یارا صدا کردی....خدا شفات بده 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
من هیچی نگفتم هرچی میخواد میگه 

آبجی بخدا یبار یکی از کار برای اینجا بد ترین حرف رو بمن زد بدترین حرفی که میشه به یه دختر زد...میتونستم گزارش بزنم نزدم البته اونم زود پاک کرد حرفش و...ول کن به تاپیکت و بحثو ادامه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پر رو تویی پلشت ..مسخره...گم شو بابا مریض دارم اعصابم خورده تو هم نشستی خالی میبندی...گاو

کاربر محترم لطفا ادب را رعایت کنید درصورت تکرار مجدد دسترسیتون به سایت بسته میشه 

2728
😳😳من میگم بحث رو ادامه نده ول کنه دارم از تو دفاع میکنم که نی نی یار نیاد قطعت کنه بعد بهم میگی یا ...

بهت نگفتم یابو....اون ضرب المثله

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2738
خواستگارمه خوشگلههه

میزنمتا😡

دختراینطوری نگو وقتی خداآفریدتت حتما کلی زیبایی گذاشته تو وجودت اما تونمیبینشون...

حالا هی بگو اون سفید ه اون خوشکله من نیستم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706