2703
2553
جای شما تو این تاپیک نبود پس حق اعتراض نداری افتاااااااااااد👇

بنده سریع در امدم خیلی ها سوال درمورد اشخاص توی زندگی شون دارن یا اینکه مثلا شما آیا ازدواج کردی یا در رابطه هستی یا نه.

متن تاپیک دیدم سریع زدم بیرون 

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد یه خانمی تاپیک زد که می خوام برای بار دوم جدا بشم  همه گفتن چه اشکالی داره لابد شانست اینج ...

به قول سالومه اینجا همه چی در همه!!!!!!

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...
2456
حالا این آقاهه هی مسخره میکنه هی جوک میگه برا خودش و به نظرات کاربرا میخنده وگرنه یه مرد تو نی نی ...

خانم بنده تا امروز بیشتر نیستم شنبه کلاس دارم درضمن شبکه ی اجتماعی 

ومن از عصر تا حالا خیلی هارو کمک کردم همیشه بحث مادر شوهرو غیره نیس بعضیا مثل خانم ک میخواست خودکشی کنه نیاز ب کمک داشتن شاید به شخص من نیازی نبوده اما خوشحال شدم تونستم در حد حرف بهش دلگرمی بدم 

آقا هستم🕵️‍♂️

به طور کلی سعی کن در پست هایی که مربوط به خانواده هستش شرکت نکنی و بیشتر تو پست های عمومی باشی چون تو پست های خانوادگی اگر طرف شوهر رو بگیری تمام خانم های اون تاپیک شمارو به صلیب خواهند کشید...

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...

بهترین راه بی محلی کردن  هست.هرکسی براساس شرایط زندگیش محیطی که در اون رشد کرده و نوع تربیتش رفتار میکنه.سکوت بهترین جواب برای چنین اشخاصی هست.

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...
2714
به طور کلی سعی کن در پست هایی که مربوط به خانواده هستش شرکت نکنی و بیشتر تو پست های عمومی باشی چون ت ...

طرف خواهرشوهر گرفتم😑😑😑🙈🙈🙈🙈

آقا هستم🕵️‍♂️
وای من فکر کردم موضوع چیز دیگه ای  تازه فهمیدم دستت درد نکنه روشنم کردی

من تو تاپیک رفتم وسریع زدم بیرون فک کردم سوال شخصی مثل دوست پسر یا دوست دختر داشتن 

درضمن حداقل مثل بقیه اشخاص با اسم خانم نمیام توی این سایت که بتونم همه جا به راحتی بگردم 😑

آقا هستم🕵️‍♂️

😴برید لالا بابا

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706