2726

اگه نظر من در باره ی مسئله ای با شخصی صدق کنه دلیل نمیشه که دارم نخ میدم....یا پشت عروس گرفتم یا آبجی گرفتم یا پشت مادر ....

می پرسید چرا؟؟؟

نظر من فرهنگ من این؛ شخصی فلان کار و کنه درسته!

لطفا من و وسط دعوا هاتون نکشید 

اونایی که در جریان بحث نیستن اگر مایل بودن بپرسن جوابگو هستم که جریان چیه .با تشکر از خواهران گرامی💐💐💐💐

آقا هستم🕵️‍♂️

تقبل الله حاج آقا چی شده برادر😐

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

مردایی که میان این سایت ...... 😑😑😑🤦‍♀️ معلومه چجورین......

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مردایی که میان این سایت ...... 😑😑😑🤦‍♀️ معلومه چجورین......

نخوابیدی تو  

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
نخوابیدی تو    

وا

خوابیدم بیدار شوم

شماها چی؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

تو سایت بارداری و ببربط عضوید دیگه بیخیال حاشیه هاش و خاله زنگ بازی بشید بابا

زشته مثل خانما تاپیک میزنید و گله گذاری میکنید

😑😑😑😑😑

مگه مهمه حالا کی چی فکر میکنه راجع بهت!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
وا خوابیدم بیدار شوم شماها چی؟؟؟

ایول بابا چ زرنگ 

من خوابیدم میخواستم امروز تا ۱۲ ظهر بخوابم خواب بد دیدم دیگ خوابم نمیبره

تقبل الله حاج آقا چی شده برادر😐

بله بنده تو تاپیکی گفتم که کار خانم درست بوده 

اون خانم با یه سری اعضا باهم مشکل داشتن 

یه عده امدن سر بنده خالی شدن که شما به ایشون نخ میدی و مخ زنی 

درصورتیکه بنده یه پیام بیشتر نذاشتم و خراب شد رو سرم شما بهتره به خواهرتان یاد بدید چطور رفتار کنه . شما بهتره زن نگیری. 

الانم میگن قاضی شو شاهد شدم که تاپیکی بر علیه خانم بوده بدون فحاشی 

ولی تهش گفتن واسه همین میگیم نخ میدین

در صورتیکه بنده اعلام کردم تو تاپیک کسی از اونا به این خانم فوش نداده 

آقا هستم🕵️‍♂️

حالا این آقاهه هی مسخره میکنه

هی جوک میگه برا خودش و به نظرات کاربرا میخنده

وگرنه یه مرد تو نی نی سایت چرا باید باشه؟؟؟؟؟

آقا.... برو به زندگیت برس....ببین کجای عالمی؟؟؟؟؟ ارزش شما ب اینه که اینجا باشین؟؟؟؟

بارداری....خوشحالی....نصیب همه ان شاءالله

حالا خوبه شما به عنوان آقا حضور داری 

اینجا آقایونی که راجع بهشون حرف زده میشه و طرف اصلا نمیشناسه رو می کوبن 

مثل تاپیک خودم با موضوع این  که اگه یه آقایی دوبار جدا شده باشه از نامزدش چطوری راجع بهش فکر میکنیم آیا باهاش وارده رابطه میشید یا نه 

کلا بدبختو نابود کردن 

2706