1472
1459

اگه نظر من در باره ی مسئله ای با شخصی صدق کنه دلیل نمیشه که دارم نخ میدم....یا پشت عروس گرفتم یا آبجی گرفتم یا پشت مادر ....

می پرسید چرا؟؟؟

نظر من فرهنگ من این؛ شخصی فلان کار و کنه درسته!

لطفا من و وسط دعوا هاتون نکشید 

اونایی که در جریان بحث نیستن اگر مایل بودن بپرسن جوابگو هستم که جریان چیه .با تشکر از خواهران گرامی💐💐💐💐

آقا هستم🕵️‍♂️

مردایی که میان این سایت ...... 😑😑😑🤦‍♀️ معلومه چجورین......

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،.......بنده خودمو مذهبی نمیدونم😊 ولی عاشق مذهبی ها هستم😌😍

خخخخخ حالا دعوا میرسه اینجا

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 4).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
نخوابیدی تو    

وا

خوابیدم بیدار شوم

شماها چی؟؟؟

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،.......بنده خودمو مذهبی نمیدونم😊 ولی عاشق مذهبی ها هستم😌😍

تو سایت بارداری و ببربط عضوید دیگه بیخیال حاشیه هاش و خاله زنگ بازی بشید بابا

زشته مثل خانما تاپیک میزنید و گله گذاری میکنید

😑😑😑😑😑

مگه مهمه حالا کی چی فکر میکنه راجع بهت!!!!!

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    
1432
تقبل الله حاج آقا چی شده برادر😐

بله بنده تو تاپیکی گفتم که کار خانم درست بوده 

اون خانم با یه سری اعضا باهم مشکل داشتن 

یه عده امدن سر بنده خالی شدن که شما به ایشون نخ میدی و مخ زنی 

درصورتیکه بنده یه پیام بیشتر نذاشتم و خراب شد رو سرم شما بهتره به خواهرتان یاد بدید چطور رفتار کنه . شما بهتره زن نگیری. 

الانم میگن قاضی شو شاهد شدم که تاپیکی بر علیه خانم بوده بدون فحاشی 

ولی تهش گفتن واسه همین میگیم نخ میدین

در صورتیکه بنده اعلام کردم تو تاپیک کسی از اونا به این خانم فوش نداده 

آقا هستم🕵️‍♂️

حالا این آقاهه هی مسخره میکنه

هی جوک میگه برا خودش و به نظرات کاربرا میخنده

وگرنه یه مرد تو نی نی سایت چرا باید باشه؟؟؟؟؟

آقا.... برو به زندگیت برس....ببین کجای عالمی؟؟؟؟؟ ارزش شما ب اینه که اینجا باشین؟؟؟؟

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین

حالا خوبه شما به عنوان آقا حضور داری 

اینجا آقایونی که راجع بهشون حرف زده میشه و طرف اصلا نمیشناسه رو می کوبن 

مثل تاپیک خودم با موضوع این  که اگه یه آقایی دوبار جدا شده باشه از نامزدش چطوری راجع بهش فکر میکنیم آیا باهاش وارده رابطه میشید یا نه 

کلا بدبختو نابود کردن 

1474
جای شما تو این تاپیک نبود پس حق اعتراض نداری افتاااااااااااد👇

بنده سریع در امدم خیلی ها سوال درمورد اشخاص توی زندگی شون دارن یا اینکه مثلا شما آیا ازدواج کردی یا در رابطه هستی یا نه.

متن تاپیک دیدم سریع زدم بیرون 

آقا هستم🕵️‍♂️
حالا این آقاهه هی مسخره میکنه هی جوک میگه برا خودش و به نظرات کاربرا میخنده وگرنه یه مرد تو نی نی ...

خانم بنده تا امروز بیشتر نیستم شنبه کلاس دارم درضمن شبکه ی اجتماعی 

ومن از عصر تا حالا خیلی هارو کمک کردم همیشه بحث مادر شوهرو غیره نیس بعضیا مثل خانم ک میخواست خودکشی کنه نیاز ب کمک داشتن شاید به شخص من نیازی نبوده اما خوشحال شدم تونستم در حد حرف بهش دلگرمی بدم 

آقا هستم🕵️‍♂️
1450