2737
2734

گندم گیلک، سلبریتی خوشگل و ناز که این روزا خیلی توی تبلیغات آپارات دیده میشه... چه پولی در میارن پدر و مادرش... آیا از مصادیق کودکان کار محسوب میشن؟؟؟ نظرتون رو بگید...

در پایین چندتا از عکساشو میبینید👇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فک میکنم کار مناسبی نیس

از بچگی بهش میگن تو فقط بخاطر زیبایی و چهرت و بدنت دیده شدی و دوست داشتنی هستی نه برای طرز صحبت کردن،ادب و درس و دانش ومغز و رفتارت...

بچه های کوچیکو قاطی این جریانات نکنین گناه دارن.

یه کلیپ بود دوتاپسر بچه تو سفر باهم اشنا میشن دو رنگ مختلف از هم سفید و سیاه

ولی فردا صب ک همو میبینن انقد همو محکم بغل میکنن و خوشحالن از دیدن هم...

نه از رنگ هم دوری میکنن نه از چعرشون خیلی عادی و ساده

2738
فک میکنم کار مناسبی نیس از بچگی بهش میگن تو فقط بخاطر زیبایی و چهرت و بدنت دیده شدی و دوست داشتنی ه ...

سوءاستفاده از کودکان برای درآمدزایی در اینستاگرام

هنوز دهانشان بوی شیر می دهد و پوشک پایشان خشک نشده که وارد دنیای بزرگ تبلیغات و کسب درآمد شده اند. پدر و مادر، شغل قبلی شان را رها کرده و یکی در نقش مدیر برنامه و دیگری در کسوت آرایشگر و دیزاینر فرزند دلبندشان، مشغول شمردن پولهایی هستند که از ادا و اطوار یک سلبریتی کوچک، در می آورند و حالا این اینفلوئنسر کوچک، روزی ۱۰ ساعت کار می کند، حتی گاهی بیش از کودکان سر چهارراه ها. حالا نه تنها کلیات زندگی، بلکه خصوصی ترین مسائل روزمره را هم در فضای مجازی قرار می دهند تا فالوور بیشتر جذب کنند.
فالوور بیشتر هم که یعنی پول بیشتر. عکس های رنگ به رنگ از لحظه تولد فرزند تا اولین کلمه و آخرین قضای حاجت بهانه ای می شود برای درآمد زایی. کودکان ۲-۳ ساله آرایش می شوند و مدل لباس ها و برند های مختلف. کودکی یا بازی کودکانه؟ مادران تصاویر فرزندان خود را به اشتراک می‌گذارند و معمولاً از این طریق فالوورهای زیادی پیدا می‌کنند. لایک‌ها و قربان صدقه رفتن‌ها شروع می‌شود و هر لباسی که آن کودک می‌پوشد طرفداران زیادی پیدا می‌کند. بسیار از این کودکان از همان بدو تولد بازیچه بازی های کودکانه والدین و اطرافیان خود می شوند. به جای آنکه به دنبال بازی های کودکانه و کنجکاوی در ناشناخته های دوران کودکی باشند هر روز در دنیای بزرگسالان سیر کرده و به جای حرکات و واژه های کودکانه تمام حرکاتشان فراتر از سنشان است و کلماتی را ادا می کنند که هیچ درکی از آنها ندارند.