2737
2734
عنوان

خانوما کسی بیداره بیاد درددل کنیم. +چتای شوهرم تو تلگرام با یه خانومی

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 187 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال منم هست 

گفت شوهرش ۲۸هتاپیکو از اول بخونید

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
2728
مثلا چیکارکنم من 

منو بپذیر میام الان برات میگم

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
2738

من اولا گریه زاریو مظل م نمایی و تو فاز غمو افسردگی ...فایده نداشت الان هدفون میزارم اهنگ گوش میدم ،آیی میسوزه خخخپ0.میگ چیکار کردی بابامو ک انقد با هم جفت شدین همش بهم میپره میگ هوای زنتو داشته باش فعلا3ساله خبانت نکرده تا ببینیم دراینده...البته من تماس رو گوشیش ببینم یاطی میکنم چ برسه اینا ، وقتی مچشو گرفتم خاطرات .س.. ..س با یه عفریته رو داشتن دوباره به یاد میوددن ،اوف چ روزایی بود اشکام سرازیر شد باز. اخه ادم زنش جوون باشه انقدم برورو داشته باشه ک مدل عروس باشه اونوقت بری با یه 40 ساله زشت لیریخت ...داشته باشی هی هی

ن بابا چکارش دارم اینقد با اینا جنگیدم دیگه خسته شدم.. و فقط کتک زدن شوهرم نصیبم شد

خانم جدا شو این داش ما گاو آدم نیست مرد نیست دست رو زن بلند میکنه 

ابجی داداشاتو خبر کن بزنن دهنشو سرویس کنن لامصب و 

اگه ابجی ما بود تا حالا با همین دستام دفنش میکردم . مادر نزاییده کسی دست رو خواهرم بلند کنه  

آقا هستم🕵️‍♂️
چجوری میشه گذاشت رو حالت مخفی؟؟؟؟

بزن رو تنظیمات بعد میره تو یه صفحه دیگه زده مخفی کردن برنامه ها 

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
مثلا چیکارکنم من 

الان اگ سرسرکی رد شی عادی میشه واسش یجور قاطی کن ک دیگ جرات نکنه بسته اینترنت بخره چ بریه چت ...من اینکارو کردم 3 ساله ن تل داره ن اینستا ن هیییچی قسم خوردم ک بریزه با گوشکوب گوشیشو خرد میکنم یبار گوشی 7تومنیشو شکستم میدونه اخلاقمو😀

بیا عزیزم

منو بعنوان دوست نپذیرفتی که

2706