2726
عنوان

خانوما کسی بیداره بیاد درددل کنیم. +چتای شوهرم تو تلگرام با یه خانومی

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 187 پست

فضای تلگرام خیلی کثیفه.خیلییییی..بدتر از اینستاست..خدا صبرت بده و کمکت کنه..فعلا ب روی خودت نیار تلگرامشو هک کن.توی یه گوشی ک مخاطب نداره..خیلیییی ناراحت میشی بخوای چتاشو ببینی ولی لازمت میشه.مدرک جمع کن.توی تلگرام حتما شماره میدن اینطوری شماره اون جن..ه رو بدست میاری..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخام فقطط آمارشو داشته باشم دیگه هیچیش واسم مهم نیست از اول هم با عشق ازدواج نکردیم سنتی بوده از ...

هیشکی اندازه ماعاشق نبو  الان به این کثافت کشیده شده زندگیم ،جرات نداش کیی بیاد خونمون خواستگاری میومد درخونه بیرونشون میکرد میگ ...واس منه برید گم شید زنگ میزدم بهش میگفتم فردا تهران باش700کیلومترو میکوبید میومد فقط واس 15 مین بریم بیرون باهم 

2728
بخدااا آرزومه ده روز ک سرکار هست یه قربونت برم بهم بگه... ولی تو بعضی موارد آره مثلا ب درستی بهش گفت ...

بمیرم برات ولی میخوای اون دختره باهات حرف بزنه؟همونی که شوهرت بهش پیچیده؟

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰

عزیزم این مرد دیگه ارزش زندگی کردن نداره،، ازش جدا شو، مردی ک خیانت بکنه دیگه درست بشو نیست، نمونش خاهرشوهرم اونقدر خانومه شوهرشو یبار با ی خانوم توی خونش گرفت ولی طلاق نگرفت چندین بارم ازش خیانت دید بازم جدا نشد تا اخر شوهرش بهش تهمته هرزگی زد الان اوردیمش میخایم طلاقشو بگیریم، شما هم جدا شو 

اها.   چمیدونم والا منم خودم ازاین مشکلا دارم منتها وقتی ببینم اینچیزارو سگ میشم زنانگیو فراموش ...

اخی یکی با خصوصیات من پیدا شد 😊والا همچین باید حالشونو بگیری و بترسونی ک دیگه جرعت نکنن از این غلطا کنن

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
مردها واسه همه گ و ه خوری هاشون یه توجیح میارن  به شخصیت زن لطمه میزنه خیانت ولی لعنتی شخصیت م ...

تا گرگ نشی نمیتونی بایه گرگ زندگی کنی

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
مردها واسه همه گ و ه خوری هاشون یه توجیح میارن  به شخصیت زن لطمه میزنه خیانت ولی لعنتی شخصیت م ...

گوسفند بمونی محکوم میشی به زجر کشیدن

بمیرم برات ولی میخوای اون دختره باهات حرف بزنه؟همونی که شوهرت بهش پیچیده؟

ن بابا چکارش دارم اینقد با اینا جنگیدم دیگه خسته شدم.. و فقط کتک زدن شوهرم نصیبم شد

2706