2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من هرماه علائم بارداری و دارم😂😂

نه بزار یه تایم مثلا یک یادوهفته از موعد پریودت بگذره بعد اگر منفی بود درسته حامله نیستی

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
من هرماه علائم بارداری و دارم😂😂 نه بزار یه تایم مثلا یک یادوهفته از موعد پریودت بگذره بعد اگر منف ...

به جای دو هفته صبر و استرس آز خون دادن راحت تر نیست؟ جوابشم فوری حاضر.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...

کلا به علائم دقت نکنید یه کی میگفت از علائم سرطان دهانه رحم همشو دارم بجز دهااانه رحم🤭🤭🤭😂

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
2738
به جای دو هفته صبر و استرس آز خون دادن راحت تر نیست؟ جوابشم فوری حاضر.

خب اینجوری کل سال باید خون بگیره

خب اینجوری کل سال باید خون بگیره

نه الان وقتی تا این حد حس میکنه باید مثبت باشه. در ضمن نوع بیبی چکم مهمه ها. این کاغذی ها معمولا خیلی معتبر نیستن.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
من هرماه علائم بارداری و دارم😂😂 نه بزار یه تایم مثلا یک یادوهفته از موعد پریودت بگذره بعد اگر منف ...

منم هرماه علاعم بارداری ودارم ماه پیش یه حالت تهوع بدی داشتم بیاببین.بعددوروزعقب انداختن پری ناوردتوخواب اومدسراغم

2706