2410
2553
صد در صد مشکل شماس که جلوی فامیل شوهرت از شوهرت بد میگی که مادرشوهرت بخواد بخونه هرچی باشه بدش میاد ...

از هیچی خبر نداری، ندونسته اینجوری قضاوت نکن.... 

کاش که منم تقصیری داشتم.. کاش منم مثل اینا یه کثافت به تمام معنا بودم... اونوقت حال و روزم این نبود.

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوا واسه زنوشوهر دیگه منو شوهرمم با هم انقد دعوا کردیم که من هی به مامانم میگفتم بعد یه مدت دیدم مو ...

وضعیت استارترو با خودت یکی نکن...با تکلیف خودشو مشخص کنه.بخدا واس ایشون غیر طلاق راهی نیست...آخ کی این شرایطو میتونه تحمل کنه؟؟

2456
وضعیت استارترو با خودت یکی نکن...با تکلیف خودشو مشخص کنه.بخدا واس ایشون غیر طلاق راهی نیست...آخ کی ا ...

واقعا فردا همه چیمو جمع کنم برم نه؟؟؟؟

با ۲،۳روزهم صبر کنم؟؟؟

چه خاکی تو سرم بریزم!؟

به کی بگم؟ چیکار کنم؟

خودت انتخاب کن دیگه دوتا راه داری پیشنهادم دادیم بهت

برای آرامش دلتم قرآن بامعنی بخون خیلی خیلی تاثیر داره حالت خوب مشه ازخدا بخواه از صمیم قلبت مشکلتون انشاا حل میشه 

نه دیگه تمومش می‌کنم...... خدارو ذلیلم کردن .... مثل یه گوه زیر پاشون له شدم.... فقط طوری کم نیارم؟ ...

بمیرم آجی برات اعصابم بخدا بد جور ریخت بهم.نمیتونم جلو بغضمو بگیرم...یکی بیاد منو آروم کنه😭😭

2714
اگ دو دلی برو مشاوره حتما

نه دو دل نیستم.... نمیتونم بمونم ... آدم جایی که بهش بگن گم شو تا صبح نمون چطوری بمونه،،،؟ فقط آمادگی ندارم الان.. کسیو ندارم بهم کمک کنه.

چطوری حل کنم؟ وقتی شوهرم و خونوادش میگن گم شو برو از اینجا؟ فحش های کثیف و رکیک دادن بهم، تف انداختن ...

نموون چرا بمونی؟؟مگ عار نداری تو دختر؟؟غرور نداری؟؟ارزش نداری؟؟خدا شوهرتو پدر مادرسگشو نابود کنه....

چی جمع کنی؟؟الان کجایی؟؟کجابری؟؟

الان تو خراب شدشون.. جهاز و وسایلمو دیگه... پارسال یبار همه چیمو جمع کرده بودم برده بودم ولی باز آوردم الان اگه بخوام فردا برم باید جهازمم ببرم وگرنه دیگه نمیدن بهم، داغونشون میکنن...

2706