2703
2553
استارتر به نظرم فردا به مامانتینا نگو خودت حل کن مشکلتو

چطوری حل کنم؟ وقتی شوهرم و خونوادش میگن گم شو برو از اینجا؟ فحش های کثیف و رکیک دادن بهم، تف انداختن رو صورتم، میگن ما تورو نمیخوایم.مثل سگ کتکم زدن.. چیو حلش کنم؟؟؟؟ چطوری بمونم؟؟

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!
خوشبحالت کاش منم یه ذره سیاست شما رو داشتم که زندگیم به اینجا نمیرسید 

سیاستم نبود کسیو نداشتم که حمایتم کنه.مامان نداشتم بابامم ازدواج کرده بود.شوهرمم تازه اعتیادشو ترک کرده بود و به خاطر شرایطش و حساسیت ترک کردنش هیچی نمیگفتم فقط سکوت.خیلی عذاب آوربود ولی گذشت.اینقدر در حق همشون جاریهام خواهرشوهر و دخترش و....خوبی کردم و از جون و دل براشون کارکردم.الان نتیجشو دیدم.من هیچ عذاب وجدانی ندارم چون همیشه احترام بوده و خوش اخلاقی.من واقعا به عینه دیدم که از محبت خارها گل میشود.چون یه خانواده ساکت و بی روح و حسود بودن ولی کاری کردم که الان همشون دستاشون تو دست همه و بگو بخند و شادن خداروشکر

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم داره طلاقم میده پاشو کرده تو یه کفش فقط طلاق به هیچ صراطی مستقیم نیست 

چرا عزیزم؟خیلی ناراحت شدم

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2720
ببخشید حالم خوب نیست قایمکی دارم تایپ می‌کنم. ۴ساله خون گریه می‌کنم.... پارسال ۶ماه رفتم قهر ولی ب ...

واقعا برات متاسف میشم اگ شوهرتو دوست داشته باشی...من نفسم ب نفس شوهرم بنده.راضی بودم خودش کتکم بزنه (ن خانواده اش)ی ریالی خرجم نکنه وهرچیز دیگه ای تحمل میکردم ب خودشم گفتم، ولی بهم خیانت نکنه چون سخترین درده واس ی زن...اما شوهرم بمن خیانت کرد..با اینک تازه ازدواج کرده بودیم تا هفت هشت ماه نزاشتم باهام رابطه داشته باش تا اینقدر رو خیانت حساس بودم...اما باور کن خداشاهده یک ذره از عشقم نسبت بهش کم نشد..و حتی یک لحظه فکر طلاق رو هم نمیکردم ونمیکنم..بچه هم ندارم بگم دستو بالمو بسته...اما بخدا قسم این مشکل تو صدهااا برابر از خیانت بدتره؟؟تو چطور میتونی همچین مردیو دوست داشته باشی؟؟مرد باید حامی زنش باش.چطور میتونی دوباره با همچین کسی زندگی کنی یا با اون حیوونا چشم توه چشم بشی..

قربونت برم تورو به ابوالفضل برام دعا کن همین... نمیخوام دیگه کم بیارم.... 

باشه فدات شم.الهی به حق این گلبانگ محمدی و به حق مولا علی گره از کارت باز بشه هرجور که صلاح خدا و خودته

2714
تورو خداااااا نرین... تنهام نداریم... رسما دارم جون میدم ..

اول اینکه بگم خیلی خیلی قسم میخوری و واقعا گناه داره و باید کفاره بدی انقد عادت کردی به قسم دوم اینکه اگه ناراحت نمیشی احساس میکنم ۹۰ درصد دعواهاتون به خاطر شماس یا سنتون کمه و یا اینکه طرز فکرتون همینجوری غلط رشد کرده و صد در صدر مشکلاتی دارید که نمیدونید باید با مرد چطوری رفتار بشه.هرررر مردی زنش یه سری چیزا رو رعایت نکنه همینجوری میشه

واقعا برات متاسف میشم اگ شوهرتو دوست داشته باشی...من نفسم ب نفس شوهرم بنده.راضی بودم خودش کتکم بزنه ...

نه دیگه تمومش می‌کنم...... خدارو ذلیلم کردن .... مثل یه گوه زیر پاشون له شدم.... فقط طوری کم نیارم؟ چطوری  قوی باشم؟؟؟ دارم زاااااار میزنم الان.

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!
2706