2733
2734
نفسم درنمیاااااااد.... خداااا چرا باهام اینکارو کردی؟؟؟ چرا به این روزم انداختی؟؟؟؟؟ مامانم سکته مغ ...

استارتر عزیزم خودتوناراحت نکن.انشاءالله خدابهترینها رو سرراهت قرارمیده

شوهرت ازفردای خودش خبرنداره.فکرمیکنه تاآخر سالم و سلامته.بگو خداروزی رو نیاره که خودت بری گ..ه مامانتو جمع کنی برای خداکاری نداره جواب دل شکستتو بده عزیزم.به دستان پرتوان خدامیسپارمت گلم.برات بهترینا رو آرزو میکنم.برای حل مشکلت صلوات فرستادم

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با شوهرم. مامان باباش دعوام شده... تو یه ساختمونیم. منو بیرون کردن .. گفتن تا صبح گم شو برو از اینجا ...

چه وحشین اینا 😐😐😐 زنگ بزن به  خانوادت  فک نکنن خبریه  هرکاری دلشون بخاد کنن

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2731
خوشبحالت کاش منم یه ذره سیاست شما رو داشتم که زندگیم به اینجا نمیرسید 

عزیزم میشه بگی چی شده؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
عزیزم خداروشکرمامانتون خوب شدن.چقدر پررو که طلاهاتو گرفتن.چرامیخوای از مهریت بگذری؟حقته تا ریال آخرش ...

نمیخوام دیگه ریختشو ببینم... هیچی نداره بهم بده... نمیخوام تو دادگاها به خاطر ۲تا سکه عمرم هدر بره... پارسال خیلی زجر کشیدم سر این قضیه... نمیخوام دیگه تکرار شه.

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!
خوبه، شکر خدا تو خونه  مامان و بابام کاملا در رفاه بودم...

خوب میتونی بری پیششون.چقدر خوشحال شدم عزیزم که حامی داری و پدرومادرت میتونن حمایتت کنند

استارتر چرا طلاق نمیگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

بخدا من جات روانی شدم پاشو برو پیش مادرت اونا رو هم بسپار به خدا 

خدا جای حق نشسته نگران نباش. 

فقط اینو بدون زندگیت دست خودته میتونی هر جور که دلت میخواد رقم بزنی. 

میتونی با این شوهرت زندگی کنی هر روز خدا خورد شی فش بشنوی و کتک بخوری. 

یا میتونی طلاق بگیری و خودتو نجات بدی بعدا با یه کس دیگه ای ازدواج کنی 

التماس تفکررررررر استارتر

خـــدا هسـت... 
2738

[QUOTE=108661998]ببین تو الان باید آروم باشی میدونم نمیشه اما سعی خودتو بکن من تاپیک قبلیاتو خوندم تو شوهرتو دوست دار ...[/QUOTE

دیگه تموم شد همه چییییییییی....

همههههه چیییی..

دعوا واسه زنوشوهر دیگه منو شوهرمم با هم انقد دعوا کردیم که من هی به مامانم میگفتم بعد یه مدت دیدم موهای مامانم سکه ای میریخت از غم زندگی من الان همدیگرو هم تو خونه بکشیم به خانواده هامون چیزی نمیگیم

کاربری سال ۹۷پاک شده 
استارتر عزیزم خودتوناراحت نکن.انشاءالله خدابهترینها رو سرراهت قرارمیده شوهرت ازفردای خودش خبرنداره. ...

قربونت برم تورو به ابوالفضل برام دعا کن همین...

نمیخوام دیگه کم بیارم.... 

2706