2737
2734

منم😂😂همش اینجا پلاسم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم خوبی از خودتونه 😂😂😂 دیگه خوبیم دیگه کاریش نمیشه کرد 

البته اون روی سگ مون رو ندیدی حالا 😅😅😅

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2728
خواهش میکنم خوبی از خودتونه 😂😂😂 دیگه خوبیم دیگه کاریش نمیشه کرد  البته اون روی سگ مون ...

دور از جون عزیزم ولی اولاش اصلا خوشم نمیومد ولی الان معتادش شدم پیامام همه مونده تو تل همه میگن کجایی نگرانمن

هرکی بیادنینی‌سایت ازدنیای واقعیشم دل میکنه چون اینجاهمیشه بساط غیبت گرمه😂😝ادم دوست داره یه کیلو تخمه بذاره جلوش و تاپیکا و کامنتارو بخونه😉 ولی جدا ازاین حرفا هرمشکلی داشته باشی چندنفرهستن ک تجربه داشته باشن و کمکت کنن

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
خواهش میکنم خوبی از خودتونه 😂😂😂 دیگه خوبیم دیگه کاریش نمیشه کرد  البته اون روی سگ مون ...

😂😂😂😂😂😂😂

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
دور از جون عزیزم ولی اولاش اصلا خوشم نمیومد ولی الان معتادش شدم پیامام همه مونده تو تل همه میگن کجای ...

منم یه مدت مثل خودت همش اینجا بودم بعد هیجانش که از سرم افتاد دیر به دیر میام 😅 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
دور از جون عزیزم ولی اولاش اصلا خوشم نمیومد ولی الان معتادش شدم پیامام همه مونده تو تل همه میگن کجای ...

همچینم اینجا پلاس نیستی.. من کاربر دیدم یه ماهه عضوه تعداد پستهاش دو برابر من بوده..نمیدونم چه جوری..

😂😂😂😂😂😂😂

والا بخدا 😅😅😅

اینجا سر یه چیزای بیخودی بهم گیر دادن که تو ذهنم مونده 

باورت میشه حتی سر استفاده از این ایموجی یه دختره بهم توهین کرد 👈🏻 👙 

گفت هدفت چی بوده اینو گذاشتی تو تاپیکت 😳😳😳😳 

2706