2737
2734
باز خوبه قدت ماشالله بلنده من ۱۶۳ قدم وزنمم ۷۸

تقریبا مث همه اضافه وزنمون😂😂دوماه دگ خبرشو بهت میدم ک چقدلاغرشدم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ب عکسای قبلم نگا میکنم انرژی میگیرم ک بااید لاغرکنم😢😢😢

من موقعی که بستری شدم برا زایمان فیلم و عکسامو پرستارا و ماماهای بخش که نشون میدادم باورشون نمیشدن اونی که توی عکس و فیلمه من بودم🙄

Live the moment now✌
2731
قبلا گرفتم ۱۱ کیلو کم کردم  دوباره دارم می گیرم چون ۷۰ کیلو هستم

تو چند ماه یازده کیلو کم کردی؟رژیمش توی اینترنت هست منم باید بگیرم ببینم چطوره میگن سخته درسته؟

Live the moment now✌
من موقعی که بستری شدم برا زایمان فیلم و عکسامو پرستارا و ماماهای بخش که نشون میدادم باورشون نمیشدن ا ...

باز آخه تو بچه اوردی

منه گور ب گورشده ک ندارم

همش مامانم مسخرم میکنه😑میگه ۴ شکم زاییدم مث تو شکم ندارم😂

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2738
منم مامانم اون یه ذره اعتماد بنفسمم کشت    

اره مامانا کلا در کار نابود کردن هستن😂

یاز آخه تو بچه اوردی منه گور بورشده ک ندارم همش مامانم مسخرم میکنه😑میگه ۴ شکم زاییدم مث تو شکم ند ...

🤣🤣🤣🤣منم یکی از دوستام همش میگه من سه تا آوردم ببین هیکلمو تو با یکی ببین چقد چاق شدی😕

Live the moment now✌
2706