2737
2734
عنوان

فرش خریدم بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3645 بازدید | 73 پست
والا دوتا دختر عموهای منم همزمان با من نامزد بودن. اونا فرشاشون رو افشان برداشتن ب من میگفتن چرا ترن ...

خودم ترنج دار دوست دارم.شوهرم میگه اگه دوسشون نداری زود بگو تا عوضش کنم.میدونی تعریف از خود نباشه ها اما من رو دکور خونه حساسم.همه میگن خونم شیکه همیشه.حالا میترسم ایندفعه اشتباه کرده باشم و کسی خوسش نیاد و بخوره تو ذوقم

طرح افشان یه مدل داشت خیلی قشنگ بود اما چون من چن تا سایز متفاوت میخواستم سایزاش کامل نبود.مثلا ۶ مت ...

من افشان انتخاب کردم و گرفتم و اصلا استفاده نشد😣... دوباره رفتم افشان قیطران انتخاب کردم برای عید بود دوتا 9 متری 8 اما نشد بگیریم..... الان ترنج دار دوس دارم نمیدونم چرااااا اااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم ترنج دار دوست دارم.شوهرم میگه اگه دوسشون نداری زود بگو تا عوضش کنم.میدونی تعریف از خود نباشه ها ...

اول خودتون... کدومو واقعا دوس داشتین؟! اینی که گرفتین خوبه طرح و رنگشم خوبه 

2728
خودم ترنج دار دوست دارم.شوهرم میگه اگه دوسشون نداری زود بگو تا عوضش کنم.میدونی تعریف از خود نباشه ها ...

بقیه رو بیخیال. فقط نظر خودت مهمه. اگه دوسش داری نگهش دار. اگه ی درصد خوشت نمیاد سریع ردش کن

خدایا سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم
اون اولیا که کلا عروسی بهم خورد و قهر..... دیگه نبردمشون... الانم که دوباره بدون فرش زندگی کردیم ی م ...

ای بابا.ناراحت شدم.فدای سرت.انشالا بهترینا قسمتت بشه.حالا فرشای من خوبن یا عوض کنم؟

2738
ای بابا.ناراحت شدم.فدای سرت.انشالا بهترینا قسمتت بشه.حالا فرشای من خوبن یا عوض کنم؟

ممنون... بستگی به خونت داره ترنج خب شلوغتره اما خب به خونه خلوت روح میده انرژی میده... اگر فضا کوچیکه افشان گزینه بهتری هست... مهمتر از همه احساس شماس... قیطران افشانش قشنگه طرح آبنوسم قشنگه و اصیلتر 

چند بار خواستم عکس بفرستم نتونستم.اگه میشه اسم طرحشو یه لحظه بزنید نت میاره

سلام برای خرید فرش یه سر به پیج اینستاگرامfarshshahrazبزنید هم کاراشون هم قیمتها عالین.خرید حضوری هم در کاشان دارن.

من افشان انتخاب کردم و گرفتم و اصلا استفاده نشد😣... دوباره رفتم افشان قیطران انتخاب کردم برای عید ب ...

سلام برای خرید فرش یه سر به پیج اینستاگرامfarshshahrazبزنید هم کاراشون هم قیمتها عالین.خرید حضوری هم در کاشان دارن.

فرش کلاریس فرشخونه جزو جدیدترین فرش ماشینی کاشان می باشد که توانسته سلایق خریداران آنلاین فرش ماشینی را به خود جلب کند، شما می توانید از طریق سایت فرشخونه، فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پرداخت بیعانه آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. برای اطلاعات بیشتر به فرشخونه مراجعه کنید.